Karta 16GB w telefonie

Karta 16GB w telefonie

30.09.2008 10:19, aktual.: 30.09.2008 10:45

Firma SanDisk Corporation wprowadza na rynek 16GB karty
pamięci microSDHC i Memory Stick Micro (M2) do telefonów komórkowych

*Firma SanDisk Corporation wprowadza na rynek 16GB karty pamięci microSDHC i Memory Stick Micro (M2) do telefonów komórkowych. *
Nowe, niewielkich rozmiarów karty 16GB firmy SanDisk oferują największą pojemność spośród wszystkich kart przeznaczonych do telefonów. Będą one dostępne w sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji od października.

Te 16GB karty pamięci wielkości paznokcia pozwalają konsumentom w pełni wykorzystać te funkcje telefonu, które wymagają dużej ilości pamięci –. np. odtwarzanie muzyki i wideo, wykonywanie zdjęć cyfrowych wysokiej rozdzielczości, korzystanie z gier i aplikacji GPS. 16GB kart pamięci SanDisk microSDHC można wykorzystywać nie tylko w telefonach, ale również w innych urządzeniach - w kamerach wideo, odbiornikach GPS, odtwarzaczach MP3 z gniazdem microSD, takich jak SanDisk Sansa

Obraz
© Karty MicoSCHD (po prawej) i MemoryStick Micro M2 (po lewej) (fot. SanDisk)

Sugerowana cena detaliczna karty SanDisk 16GB microSDHC to 4. funtów (bez VAT), a karty Memory Stick Micro (M2) 16GB – 60 funtów (bez VAT).

Karty microSD są przeznaczone do starszych telefonów komórkowych z gniazdem karty pamięci i mogą przechowywać najwyżej 2GB danych. Współczesne karty microSDHC są dostępne w pojemnościach 4GB, 8GB, a obecnie nawet 16GB i nadają się idealnie do nowszych modeli telefonów komórkowych. Karty Memory Stick Micro (M2) przeznaczone są do nowej generacji telefonów komórkowych Sony Ericsson obsługujących pojemności 2GB, 4GB, 8GB i 16GB. Nowe karty SanDisk 16GB do telefonów komórkowych są objęte pięcioletnią ograniczoną gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)