Już 6 milionów utworów w Nokia Music Store

Już 6 milionów utworów w Nokia Music Store

17.09.2009 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internetowy sklep muzyczny - Nokia Music Store - stale rozwija swoją ofertę. W ciągu zaledwie 2,5 miesięcy od jego startu w Polsce liczba utworów wzrosła z 4,5 do 6 milionów. Na stronie music.nokia.pl miłośnicy dobrych brzmień przez 24 h/dobę mogą kupić zarówno ulubione płyty, jak i pojedyncze utwory artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego. W najbliższym czasie w sklepie pojawi się ekskluzywna oferta dotycząca zespołów Massive Attack i Pearl Jam.

Jak wynika z dotychczasowych danych odnośnie zakupów w sklepie Nokia internauci z Polski szukają częściej muzyki nagranej przed 5 laty i wcześniej. Jednak bogata oferta Nokia Music Store zawiera nie tylko starsze utwory, ale także zupełne nowości, często niedostępne nigdzie indziej. Potwierdzeniem tego są cztery nowe nagrania Massive Attack z płyty „Splitting the Atom”, które od 5 października można będzie nabyć jedynie w Nokia Music Store. Co ciekawe - album ten nie będzie dostępny w wydaniu płytowym, a jedynie w dystrybucji cyfrowej. Z kolei już w najbliższy poniedziałek pojawi się nowa płyta Pearl Jam „Backspacer" - z dwoma utworami dostępnymi tylko w Nokia Music Store. Od momentu otwarcia ekskluzywnie w Nokia Music Store w pierwszym okresie pojawiły się także: album Moby’ego przed oficjalną premierą, najnowszy singiel Shakiry „She Wolf”, utwór promujący płytę Whitney Houston „Million Dollar Bill”. czy „So remixed” Mariki.

Obraz

„Nokia Music Store, dzięki tak bogatemu i atrakcyjnemu katalogowi, stanowi bardzo dobrą ofertę dla polskich użytkowników, którzy chcą kupować legalną muzykę przez Internet”. – powiedział Piotr Bubak, dyrektor marketingu Nokia Poland. „Potwierdzeniem tego jest stale rosnąca liczba użytkowników. Polscy internauci pobierają relatywnie dużo pełnych albumów, jesteśmy też bardzo pozytywnie zaskoczeni średnią wartością zakupów - jest ona znacznie wyższa niż początkowo zakładaliśmy” - dodaje.
Nokia Music Store zapewnia dostęp do ulubionej muzyki przez telefon komórkowy i komputer. Słuchasz radia w tramwaju i słyszysz piosenkę, która Ci się podoba? Wystarczy, że wykorzystując możliwość połączenia telefonu komórkowego z Internetem, zalogujesz się na music.nokia.pl (lub klikniesz na ikonkę Nokia Music Store w telefonie) i masz dostęp do całej płytoteki NMS. Sklep umożliwia przeglądanie i kupowanie muzyki, korzystanie z rekomendacji, a także bezpośrednie wyszukiwanie ulubionych wykonawców, utworów lub albumów. Przed dokonaniem zakupu można przesłuchać 3. sekund każdego utworu.

Ulubioną muzykę można kupić także za pomocą Internetu korzystając z osobistego komputera. Oprogramowanie Nokia Music for PC ułatwia nie tylko porządkowanie i przesyłanie muzyki pomiędzy komputerem, telefonem lub kompatybilnym urządzeniem, ale także poznawanie, odtwarzanie i pobieranie muzyki bezpośrednio z Nokia Music Store.

Zakupioną muzykę można za darmo przesłać z komputera na 1 urządzenie przenośne audio lub telefon, do 10-ciu razy zgrać w formacie audio na płytę CD i słuchać jej bez ograniczeń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)