Imperium kontratakuje. O. Rydzyk wraca do gry z nową siecią

Imperium kontratakuje. O. Rydzyk wraca do gry z nową siecią

Imperium kontratakuje. O. Rydzyk wraca do gry z nową siecią
Źródło zdjęć: © PAP
05.12.2011 11:33, aktualizacja: 07.12.2011 09:34

Nowa telefonia komórkowa "w naszej Rodzinie" zainaugurowała działalność w sobotę podczas uroczystości z okazji 20-lecia Radia Maryja w Toruniu. Stworzyły ją: związana z rozgłośnią Fundacja "Lux veritatis" i Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa - SKOK.

Telefonia oferuje usługi w systemie przedpłatowym na kartę, ale w przyszłości ma być możliwe skorzystanie z abonamentu. Klienci mogą korzystać z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów, przekazu danych, roamingu i połączeń. Będą mogli też bezpłatnie połączyć się ze studiami Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Słuchacze przybyli na jubileuszowe obchody mogli kupić startery i okolicznościowe karty doładowujące telefony. Z okazji jubileuszu radia wydano pamiątkową kartę-zdrapkę, otwierającą serię kolekcjonerską, która przedstawiać będzie doniosłe wydarzenia z życia społeczności radia.

_ - Po wypowiedzeniu firmie CenterNet umowy o współpracy dotyczącej telefonii komórkowej "wRodzinie", otrzymywaliśmy wiele sygnałów, że istnieje potrzeba kontynuowania idei pogłębiania więzi rodzinnych i społecznościowych (...). Uznaliśmy, iż nie możemy zawieść osób, które obdarzyły nas zaufaniem i chcą dać nam drugą szansę. To przede wszystkim dla nich dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować jak najlepszą ofertę usług nowej telefonii komórkowej - _ napisano w komunikacie rozgłośni.

Zaznaczono, że wcześniej nie informowano o nowej telefonii m.in. ze względu na tajemnicę handlową.

_ - "W naszej Rodzinie" to telefonia, która ma zaspokajać potrzeby bezpieczeństwa i przynależności do grupy, tkwiące w każdym z nas. Chcemy zapewnić miejsce "w naszej Rodzinie" także osobom czującym się do tej pory samotnie, spychanym na margines życia na przykład z powodu swojego wieku i statusu - _ podkreślono.

_ - Na razie nie będzie można kupić starterów i doładowań w powszechnej sprzedaży. "Choć dołożono wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby naszej społeczności, to niezwykle ważne jest upewnienie się, czy nowa telefonia rzeczywiście spełnia wszystkie oczekiwania. Po uzyskaniu opinii i uwag pierwszych użytkowników i ewentualnym udoskonaleniu usług, nowa marka telefonii komórkowej "w naszej Rodzinie" stanie się dostępna w sieci sprzedaży w całej Polsce" - _ zapowiedziano w komunikacie.

Poprzednia telefonia komórkowa skierowana do odbiorców Radia Maryja i Telewizji Trwam "wRodzinie" została założona przez Fundację "Lux Veritatis" i CenterNet SA. Zaczęła działać 1. lipca 2009 r., ale już 30 czerwca 2010 r. fundacja wypowiedziała umowę spółce CenterNet, argumentując to niewywiązywaniem się z zobowiązań.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (212)