Igrzyska Olimpijskie w Soczi do oglądania online

Igrzyska Olimpijskie w Soczi do oglądania online10.02.2014 10:30
Igrzyska Olimpijskie w Soczi do oglądania online
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Aplikacja TVP Stream dostępna dla posiadaczy smartfonów z systemami Android, iOS została wzbogacona o nowe funkcjonalności, które docenią przede wszystkim fani sportu. Oprogramowanie dostępne będzie do pobrania także na telefony Windows Phone oraz niebawem–także na tablety i komputery z systemem Windows 8.

TVP Stream pozwala teraz na oglądanie emitowanych na żywo transmisji z wydarzeń sportowych a także na dostęp do bogatej biblioteki materiałów VOD. Użytkownicy aplikacji będą mogli dzięki niej obejrzeć transmisje z Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Materiały wideo dostępne w aplikacji zostały profesjonalnie przygotowane przez Telewizję Polską, z podziałem na różne dyscypliny sportowe. Zgodnie z posiadanymi prawami, udostępniane będą transmisje na żywo oraz treści wideo na życzenie. Wygląd i technologia transmisji oraz treści dostępne w aplikacji zostały zaakceptowane przez właścicieli: MKOL oraz Sportfive.

Oprócz wydarzeń sportowych aplikacja pozwala na oglądanie kanału TVP Info, 1. ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej oraz TVP Parlament.

Aplikacja TVP Stream w nowej odsłonie na Igrzyska Olimpijskie w Soczi jest dostępna do pobrania w sklepach Google Play, iTunes oraz Windows Marketplace.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)