IFA 2011: Karty dźwiękowe z czterordzeniowym procesorem

IFA 2011: Karty dźwiękowe z czterordzeniowym procesorem

IFA 2011: Karty dźwiękowe z czterordzeniowym procesorem
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
02.09.2011 12:46, aktualizacja: 22.09.2011 12:20

Firma Creative zaprezentowała karty dźwiękowe z serii Sound Blaster Recon3D napędzane przez czterordzeniowy procesor Core3D. Oferują przyspieszane sprzętowo technologie THX TruStudio Pro i CrystalVoice.

Firma Creative zaprezentowała karty dźwiękowe z serii Sound Blaster Recon3D napędzane przez czterordzeniowy procesor Sound Core3D. Oferują przyspieszane sprzętowo technologie THX TruStudio Pro i CrystalVoice.

Sound Core3. to pierwszy na świecie czterordzeniowy procesora dźwięku i głosu. Producent podaje, że charakteryzuje się niskim poborem mocy i wysoką wydajność. Zawiera procesor sygnałów cyfrowych (DSP) Quartet z czterema niezależnymi rdzeniami przetwarzania, i integruje w jednym układzie rdzenie DSP z kodekami audio HD o zakresie ponad 100 dB.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Champion Series

Karta dźwiękowa Sound Blaster Recon3. Fatal1ty Champion Series posiada podświetlony na czerwono procesor. Oferuje ona przyspieszane sprzętowo technologie THX TruStudio Pro. Seria Fatal1ty Champion zawiera wygodny panel na obudowę komputera oferujący gniazda na zestaw słuchawkowy, sterowaniem poziomem głośności oraz wejścia audio.

Do karty dołączony jest również biurkowy mikrofon, który wykorzystuje technologię CrystalVoice, odpowiedzialną za tłumienie echa, fokus oraz aktywną redukcję szumów. Karta ma być dostępna w sprzedaży w pierwszym kwartale 2012 r. Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional Series

Karta dźwiękowa Sound Blaster Recon3. Fatal1ty Professional Series, wyposażona została w te same technologie, co opisywany wcześniej model i mikrofon. Nie posiada jednak panelu na obudowę komputera.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Sound Blaster Recon3D

Karta dźwiękowa Sound Blaster Recon3. jest także napędzana przez nowy procesor Sound Core3D. Oferuje przyspieszane sprzętowo technologie THX TruStudio Pro i wybrane technologie Crystal Voice. Sound Blaster Recon3D ma być dostępny w sprzedaży później w tym roku.

Rodzina kart dźwiękowych Sound Blaster Recon3D na interfejsie PCI Express wyposażona jest w 6-kanałowe 24-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe (DAC) 102 dB, 4-kanałowe 24-bitowe przetwornik analogowo-cyfrowe (ADC) 101 dB, zintegrowane wyjście słuchawkowe ze wzmacniaczem, cyfrowy interfejs mikrofonu, wejścia i wyjścia S/PDIF oraz uniwersalne wejścia i wyjścia (GPIO).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)