Heyah non stop - abonament bez ograniczeń w Heyah

Heyah non stop - abonament bez ograniczeń w Heyah
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.05.2013 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Heyah 15 maja br. wprowadza pierwszą w swojej historii ofertę abonamentową. W taryfie „non stop” można rozmawiać i wysłać SMSy do wszystkich sieci w kraju i łączyć się z Internetem bez ograniczeń. W ofercie można także skorzystać z oferty zakupu telefonu na raty.

*Heyah 15 maja br. wprowadza pierwszą w swojej historii ofertę abonamentową. W taryfie "non stop" można rozmawiać i wysłać SMSy do wszystkich sieci w kraju i łączyć się z Internetem bez ograniczeń. W ofercie można także skorzystać z oferty zakupu telefonu na raty. *

Wybierając heyah non stop klienci zawierają umowę na czas nieograniczony na stronie internetowej heyah. Abonament w ofercie bez telefonu wynosi 2. złotych i w ramach tej opłaty klienci mogą wykonywać nieograniczoną ilość połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Istnieje możliwość rozszerzenia swobodnej komunikacji o nieograniczone wiadomości SMS w Polsce za 9 zł.

Heyah non stop to również swoboda korzystania z Internetu. Pakiet danych o wielkości 50. MB, który można aktywować za kolejne 9 złotych. Jeżeli klienci będą potrzebowali większej liczby danych, to po wykorzystaniu pierwszego pakietu otrzymają kolejny w tej samej promocyjnej cenie.

W ofercie heyah non stop klienci mogą również kupić telefon na raty w dowolnym momencie, w tym przypadku warunki korzystania z usług telekomunikacyjnych opisane powyżej pozostają bez zmian. Klient kupując odpowiedni dla siebie telefon wybiera jedynie wartość raty odpowiadającej temu modelowi oraz czas, przez który będzie je spłacał. Dostępne będą trzy różne wartości rat, 60. 40 oraz 30 złotych, które klient będzie spłacał przez odpowiednio 6, 12 lub 24 miesiące. Lista dostępnych w ofercie heyah non stop modeli telefonów jest załączona w poniższej tabeli.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także