Grozili śmiercią 8‑latce. Wszystko przez kilka parodii na Twitterze

Grozili śmiercią 8-latce. Wszystko przez kilka parodii na Twitterze
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Arkadiusz Stando

05.07.2019 08:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

8-letnia Ava Martinez znana jako "Mini AOC" zdobyła chwilową popularność w amerykańskiej sieci, za sprawą swoich parodii jednej ze znanych kongresmenek. Niestety, jak to w internecie, szybko pojawili się hejterzy. Niektórzy byli na tyle agresywni, ze grozili 8-latce śmiercią.

8-latka zdobyła popularność dzięki filmikowi na Twitterze, w którym drwiła ze świeżo wybranej kongresmenki. Wideo, na którym młoda dziewczynka wypunktowała brak wiedzy Alexandrii Ocasio-Cortez bardzo spodobało się amerykanom. Niestety, nie dla wszystkich był to powód do śmiechu.

Dziewczynka na swoim wideo nawiązywała wyglądem do kongresmenki. Przesadnie umalowana czerwoną szminką, ze związanymi włosami i w charakterystycznych okularach wyśmiewała jej błędy w wiedzy. Poniżej zobaczycie reportaż telewizji Fox Business, przedstawiający fragmenty jej filmików.

Kilka wypowiedzi młodej damy zapadnie w pamięć amerykanów na wiele lat. Na przykład: "Oglądałam najważniejszy film dokumentalny dotyczący zmian klimatycznych. To była "Epoka Lodowcowa 2: odwilż" - żartowała sobie Mini AOC w jednym z filmików.

Jak tłumaczyła młoda Eva Martinez w wywiadzie dla Fox Business, sama nie wpadła na pomysł robienia filmików. Jej tata oraz wujek pewnego dnia stwierdzili, że jest bardzo podobna do Alexandrii Ocasio-Cortez i mogłaby zacząć nagrywać tego typu wideo.

Mini AOC kończy karierę przez hejterów

Niestety, jak w każdym zakamarku sieci, znaleźli się hejterzy i to bardzo groźni. Twitterowy profil Evy Martinez został zalany wieloma wiadomościami, a niektóre z nich zawierały groźby przeciwko 8-latce i jej rodzinie. W środę na profilu twitterowym Mini AOC pojawił się wpis informujący o tej przykrej sprawie, oraz o zakończeniu działalności młodej dziewczynki.

Jak czytamy we wpisie na Twitterze, nie zakończyło się na wiadomościach prywatnych w sieci. Internetowi hejterzy znaleźli numery prywatne rodziny Evy Martinez. Wydzwaniali grożąc, że zamordują zarówno dziewczynkę jak i jej bliskich. Z tego względu, wszystkie konta Mini AOC zostały usunięte przez jej rodziców. Przykre.

Jak daleko może posunąć się człowiek, któremu nie pasuje coś w sieci? To oburzające i obrzydliwe, że można życzyć komuś śmierci, za to, co publikuje w sieci. A szczególnie, gdy jest to zaledwie 8-letnie dziecko, które bardzo bierze do siebie tego typu groźby.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)