Gotowanie za dotknięciem palca - nowy Thermomix już w Polsce

Gotowanie za dotknięciem palca - nowy Thermomix już w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.11.2014 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzięki nośnikom przepisów, dotykowemu ekranowi i unikalnej funkcji gotowania z ustawieniami, nowy Thermomix ma maksymalni ułatwić użytkownikom gotowanie. Szczególnie tym, którzy nie czują się pewnie w kuchni, a gotowanie stanowi dla nich problem

.

Zastosowane w nowej wersji ekran dotykowy i jedno pokrętło sterujące umożliwiają obsługę urządzenia za przysłowiowym dotknięciem palca. Thermomix sam dobierze odpowiednie parametry swojej pracy, ale także poprowadzi krok po kroku kiedy i jakie składniki należy dodać. Urządzenie wyposażone jest także w nowy mechanizm blokujący, automatycznie zamykający pokrywę urządzenia po włączeniu. Kolejną nowością jest zwiększenie pojemności naczynia miksującego i przystawki Varoma o 10%.

Nośniki przepisów to cyfrowe książki kucharskie. Po podłączeniu nośnika przepisów do urządzenia, wszystkie znajdujące się na nim przepisy są pokazywane na ekranie dotykowym. Po wybraniu przepisu, funkcja gotowania z ustawieniami ułatwia osiągnięcie pożądanego efektu, wystarczy tylko wykonywać krok po kroku instrukcje wyświetlane na ekranie. Thermomix wstępnie ustawia czas i temperaturę dla każdego kroku, użytkownik postępuje zgodnie z instrukcjami na ekranie, dodaje składniki, a następnie uruchamia urządzenie za pomocą pokrętła.

Przepisy na różnorodne potrawy można znaleźć na nowej platformie z przepisami. Użytkownicy mogą tam przeglądać całe kolekcje przepisów oraz je kupować. Funkcja planowania menu tygodniowego ułatwia koordynowanie przygotowania posiłków i umożliwia wgląd w zaplanowane na tydzień menu, a funkcjonalność automatycznego tworzenia listy zakupów ułatwi również planowanie zakupów.

Thermomix to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które zastąpi nam wiele innych sprzętów AGD. Łączy w sobie 1. funkcji – mieszanie, miksowanie, mielenie, siekanie, gotowanie w wodzie i na parze, ważenie, rozpuszczanie, wyrabianie ciasta, ubijanie, blendowanie i emulgowanie.

Cena urządzenia: 4725 zł (razem z książką kucharską i nośnikiem przepisów).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także