Trwa ładowanie...
d2spwjx

Google Play Pass wystartowało. 350 gier i aplikacji w abonamencie. Znamy cenę

Google Play Pass to aplikacja, w ramach której użytkownicy urządzeń z systemem Android otrzymają dostęp do ponad 350 gier i aplikacji. Cena zachęca, ale czy warto?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Google Play Pass
Google Play Pass (Materiały prasowe)
d2spwjx

Na razie Google Play Pass startuje jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, ale niebawem prawdopodobnie pojawi się również w pozostałych krajach. Google nie podaje na razie szczegółów, jednak znamy cenę, jaką muszą zapłacić amerykańscy użytkownicy Androida. Za 4,99 dolary miesięcznie można dzielić usługę z pozostałymi członkami rodziny (do 6 osób).

Więcej informacji o nowej usłudze, w tym tytuły startowe, jakie znajdą się w ramach abonamentu znajdziecie w serwisie dobreprogramy.pl tutaj.

Warto pamiętać jednak, że z usługi Google Play Pass mogą korzystać jedynie użytkownicy urządzeń z systemem Android. Usługa jest dostępna w sklepie Play Store i możemy się do niej łatwo dostać, dzięki dedykowanej zakładce. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z 10-dniowej wersji trial dzięki której bezpłatnie będą mogli przetestować Google Play Pass. Podobnie, jak inne tego typu usługi - z subskrypcji będzie można zrezygnować w dowolnym momencie.

d2spwjx

Zobacz też: Jak zamówić jedzenie z Asystentem Google?

Przypominamy, że od niedawna w Polsce dostępna jest również usługa Apple Arcade, z której mogą skorzystać użytkownicy systemów iOS.

d2spwjx

Podziel się opinią

Share
d2spwjx
d2spwjx
Więcej tematów