Google Play Pass wystartowało. 350 gier i aplikacji w abonamencie. Znamy cenę

Google Play Pass wystartowało. 350 gier i aplikacji w abonamencie. Znamy cenę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.09.2019 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google Play Pass to aplikacja, w ramach której użytkownicy urządzeń z systemem Android otrzymają dostęp do ponad 350 gier i aplikacji. Cena zachęca, ale czy warto?

Na razie Google Play Pass startuje jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, ale niebawem prawdopodobnie pojawi się również w pozostałych krajach. Google nie podaje na razie szczegółów, jednak znamy cenę, jaką muszą zapłacić amerykańscy użytkownicy Androida. Za 4,99 dolary miesięcznie można dzielić usługę z pozostałymi członkami rodziny (do 6 osób).

Więcej informacji o nowej usłudze, w tym tytuły startowe, jakie znajdą się w ramach abonamentu znajdziecie w serwisie dobreprogramy.pl tutaj.

Warto pamiętać jednak, że z usługi Google Play Pass mogą korzystać jedynie użytkownicy urządzeń z systemem Android. Usługa jest dostępna w sklepie Play Store i możemy się do niej łatwo dostać, dzięki dedykowanej zakładce. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z 10-dniowej wersji trial dzięki której bezpłatnie będą mogli przetestować Google Play Pass. Podobnie, jak inne tego typu usługi - z subskrypcji będzie można zrezygnować w dowolnym momencie.

Przypominamy, że od niedawna w Polsce dostępna jest również usługa Apple Arcade, z której mogą skorzystać użytkownicy systemów iOS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)