Trwa ładowanie...
d4hf848

Google I/O 2019 - gdzie i jak obejrzeć na żywo?

Google I/O jest jedną z ważniejszych technologicznych konferencji na świecie. Gdzie obejrzeć Google I/O 2019 na żywo i dlaczego warto?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Domena publiczna)
d4hf848

Co to jest Google I/O?

Google I/O jest najważniejszą konferencją Google, na której mamy możliwość zobaczenia nowych urządzeń, oprogramowania, aplikacji oraz innych nowości, które przygotował dla użytkowników amerykański gigant.

Google I/O 2019 – gdzie obejrzeć na żywo?

Google I/O możemy oglądać w dniach 7-9 maja 2019 w Shoreline Amphitheatre (Mountain View, Kalifornia), zaś najważniejsza konferencja odbędzie się 7 maja o 19.00 czasu polskiego. Relację z całego wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo zarówno na oficjalnej stronie Google, jak i* na WP Tech, gdzie będziemy na bieżąco informować o najważniejszych nowościach.*

d4hf848

Co zobaczymy na Google I/O 2019?

Możemy spodziewać się, że na tegorocznej konferencji Google zaprezentuje zarówno nową wersję systemu Android, jak i nowe smartfony z linii Pixel. Prawdopodobnie więcej dowiemy się o nowej przystawce do telewizora oraz być może usłyszymy o Android TV od Google. Możemy również liczyć na nowości dotyczące usług, takich jak np. G-Suite czy Google Stadia.

d4hf848

Podziel się opinią

Share
d4hf848
d4hf848
Więcej tematów