Google I/O 2019 - czego spodziewać się drugiego dnia wydarzenia?

Google I/O 2019 - czego spodziewać się drugiego dnia wydarzenia?

Google I/O 2019 - czego spodziewać się drugiego dnia wydarzenia?
Źródło zdjęć: © flickr.com | Robert Scoble
08.05.2019 09:21

Pierwszy dzień konferencji Google I/O 2019 za nami, ale wciąż możemy liczyć, że Google zaskoczy nas nowościami. Czego możemy spodziewać się po dzisiejszej konferencji?

Google I/O 2019 - czego spodziewać się po konferencji 8 maja?

Podczas pierwszej konferencji Google dowiedzieliśmy się dużo o nowym systemie Android, nowych smartfonach z linii Google Pixel 3 czy kilku najpopularniejszych usłuchach (Google Maps, Google Lens czy Google Search)
. Jednak Google może wciąż szykować dla wiele nowości, a dzisiejszy dzień może być przede wszystkim interesujący dla deweloperów i projektantów. Co mamy nadzieję zobaczć?

  • Google Stadia - system streamingowy dla graczy został zaprezentowany w marcu i ma dawać możliwość grania na dowolnym urządzeniu w najnowsze tytuły. Na konferencji mamy nadzieję usłyszeć więcej na temat działania, dostępności dla gracz, tytułów gier oraz cen usługi. Z kolei dla deweloperów nie powinno zabraknąć informacji o tworzeniu czy wydawaniu gier na system Android.
  • Dowiemy się prawdopodobnie więcej nowości na temat nowego systemu Android Q, w tym narzędzi dla deweloperów, Kotlinie czy Andrioid Studio.
  • Mamy nadzieję również zobaczyć nowe funkcje topowych serwisów i aplkacji z portfolio Google - Gmail, YouTube czy Google Drive, a także integracji ich z pozostałymi usługami i urządzeniami Google. Co za tym idzie, prawdpodobnie zobaczymy również usprawnienia dla AI.
  • Co roku Google pokazuje również nowe możliwości, rozwiązania i pomysły na funkcjonalność swoich dotychczasowych rozwiązań. Także w tym roku warto spodziewać się tego, że zostaniemy zaskoczeni.

Google I/O 2019 - kiedy i gdzie oglądać?

Konfernecja Google I/O 2019 jest organizowana w dniach 7-9 maja i codziennie możemy oglądać relację na żywo na oficjalnej stronie Google. Konferencja 8 maja rozpocznie się o 17.30 czasu polskiego. Codziennie możecie również śledzić WP Tech, by być na bieżąco z najważniejszymi zapowiedziami i nowościami ogłoszonymi przez Google podczas tego wydarzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)