Google Chrome w końcu doczekał się 64-bitowej wersji!

Google Chrome w końcu doczekał się 64-bitowej wersji!

Google Chrome w końcu doczekał się 64-bitowej wersji!
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
04.06.2014 17:29, aktualizacja: 04.06.2014 19:54

Google w końcu zdecydowało, że to najwyższa pora na wydanie 64-bitowej wersji swojej przeglądarki internetowej. Na razie w wersjach testowych, 64-bitowy Google Chrome jest gotowy do pobrania w wersjach dla Windows i Mac OS.

Google w końcu zdecydowało, że najwyższa pora na wydanie 64-bitowej wersji swojej przeglądarki internetowej. Na razie w wersjach testowych, 64-bitowy Google Chrome jest gotowy do pobrania w wersjach dla Windows i Mac OS.

Nowa wersja pozwoli na wykorzystanie pełnych możliwości nowych procesorów. Google twierdzi, że przesiadka na 64-bity powinna przyspieszyć działanie niektórych stron nawet o 25%. Programiści z Mountain View zaznaczają, że nowa wersja powinna być o wiele bardziej stabilna niż 32-bitowa i bezpieczniejsza, jeśli chodzi o ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz narzędziami szpiegowskimi.

Większość z Was zapewne zechce poczekać na stabilną wersję, jednak dla niecierpliwych podajemy poniższy adres, skąd już teraz można ściągnąć 64-bitowy Google Chrome. Pamiętajcie jednak, że udostępniona jest ona głównie z myślą o deweloperach:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)