Gigantyczna ramka cyfrowa

Gigantyczna ramka cyfrowa
Źródło zdjęć: © Thinkgeek

09.08.2007 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

15" Gigantor Digital Photo Frame to pełna nazwa
cyfrowej ramki na biurko. Sama ramka została stworzona z drzewa
wiśniowego. Jednak to elektronika, która wypełnia wolną przestrzeń w
ramce, sprawia, że jest to prawdziwe urządzenie multimedialne.

15" Gigantor Digital Photo Frame to pełna nazwa cyfrowej ramki na biurko. Sama ramka została stworzona z drzewa wiśniowego. Jednak to elektronika, która wypełnia wolną przestrzeń w ramce, sprawia, że jest to prawdziwe urządzenie multimedialne. Nareszcie patrzenie na zdjęcie z odległości kilku metrów nie będzie wymagało od nas wytężania wzroku.

Obraz
© 15-calowy gigancik

Jednak nie tylko o wielkość tu chodzi. Cyfrowa ramka wyświetla zdjęcia w rozdzielczości 1024x768, aż do 12 Mega Pixeli, co zapewnia ostrość i przejrzystość obrazu. Urządzenie wyposażone jest w głośniki oraz zapewnia kompatybilność z 8 różnymi nośnikami pamięci takimi jak CompactFlash (CF), Memory Stick (MS), SecureDigital (SD), MultiMediaCard (MMC), Smart Media (SM) i XD, a także najmniejsze pamięci USB. Co więcej, ramka oprócz standardowych JPEG oraz BMP odtwarza pliki wideo wszystkich formatów MPEG oraz MP3.

Czas więc usiąść wygodnie w fotelu i przy pomocy pilota obejrzeć film lub zdjęcia, które mogą pojawiać się z różnymi efektami przejścia. Nawigacja odbywa się przy pomocy pilota lub też przez menu wyświetlane na ekranie dotykowym. Urządzenie zasilane jest zasilaczem AC 110-240V AC 50/60Hz. Dla miłośników niezwykłych rozwiązań 15” Gigantor nie powinien pozostać obojętnym. Cena urządzenia to 249 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)