Gigantyczna ramka cyfrowa

Gigantyczna ramka cyfrowa

Gigantyczna ramka cyfrowa
Źródło zdjęć: © Thinkgeek
09.08.2007 15:26

15" Gigantor Digital Photo Frame to pełna nazwa
cyfrowej ramki na biurko. Sama ramka została stworzona z drzewa
wiśniowego. Jednak to elektronika, która wypełnia wolną przestrzeń w
ramce, sprawia, że jest to prawdziwe urządzenie multimedialne.

15" Gigantor Digital Photo Frame to pełna nazwa cyfrowej ramki na biurko. Sama ramka została stworzona z drzewa wiśniowego. Jednak to elektronika, która wypełnia wolną przestrzeń w ramce, sprawia, że jest to prawdziwe urządzenie multimedialne. Nareszcie patrzenie na zdjęcie z odległości kilku metrów nie będzie wymagało od nas wytężania wzroku.

288763436555516051
© 15-calowy gigancik

Jednak nie tylko o wielkość tu chodzi. Cyfrowa ramka wyświetla zdjęcia w rozdzielczości 1024x768, aż do 12 Mega Pixeli, co zapewnia ostrość i przejrzystość obrazu. Urządzenie wyposażone jest w głośniki oraz zapewnia kompatybilność z 8 różnymi nośnikami pamięci takimi jak CompactFlash (CF), Memory Stick (MS), SecureDigital (SD), MultiMediaCard (MMC), Smart Media (SM) i XD, a także najmniejsze pamięci USB. Co więcej, ramka oprócz standardowych JPEG oraz BMP odtwarza pliki wideo wszystkich formatów MPEG oraz MP3.

Czas więc usiąść wygodnie w fotelu i przy pomocy pilota obejrzeć film lub zdjęcia, które mogą pojawiać się z różnymi efektami przejścia. Nawigacja odbywa się przy pomocy pilota lub też przez menu wyświetlane na ekranie dotykowym. Urządzenie zasilane jest zasilaczem AC 110-240V AC 50/60Hz. Dla miłośników niezwykłych rozwiązań 15” Gigantor nie powinien pozostać obojętnym. Cena urządzenia to 249 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)