Galaxy S, Galaxy Tab i inne: Gingerbread już czeka!

Galaxy S, Galaxy Tab i inne: Gingerbread już czeka!

16.05.2011 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wpadce z kwietniową aktualizacją do Gingerbreada, Samsung robi podejście numer dwa. Posiadacze smartfonów i tabletów z linii Galaxy mogą już od czasu do czasu sprawdzać Kiesa.

Wreszcie jest! Android 2.3 Gingerbread jest już gotowy dla wszystkich urządzeń z linii Galaxy. Aktualizacja zaczyna się od dziś i będzie przeprowadzona dla wszystkich odmian Galaxy S, Galaxy Tab, Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy Fit oraz Galaxy Mini.

Obraz
© (fot. Samsung)

Zanim jednak zaczniecie klikać po swoich telefonach odświeżając co pięć minut zapytanie o aktualizację, to wiedzcie dwie rzeczy. Po pierwsze: aktualizacja jest wdrażana stopniowo dla różnych serii produkcyjnych, modeli, i tak dalej. Niewykluczone więc, że, na przykład, polskie Galaxy S dostaną aktualizację dopiero za tydzień lub dwa. Po drugie: aktualizacja OTA nie działa. Więc znowu musimy męczyć się z kablem i aplikacją Kies.

Główne zmiany po aktualizacji to usunięcie większości niedoróbek związanych z wydajnością smartfonów i opóźnieniami w reakcji na działania użytkownika, nowy wydajniejszy sterownik układu 3. a także nieco podrasowany, wygodniejszy interfejs.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl:"Diablo III nadejdzie jeszcze w tym roku?"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)