Gadżet rodem z horroru: piła łańcuchowa na USB

Gadżet rodem z horroru: piła łańcuchowa na USB

Gadżet rodem z horroru: piła łańcuchowa na USB
Źródło zdjęć: © usbchainsaw.com
08.07.2009 15:10, aktualizacja: 08.07.2009 15:23

Prezentowaliśmy już rozmaite gadżety zasilane poprzez port USB, które mogą urozmaicić czas spędzony przy komputerze, jednak żaden z nich nie robi takiego wrażenia jak i.Saw...

Prezentowaliśmy już rozmaite gadżety zasilane poprzez port USB, które mogą urozmaicić czas spędzony przy komputerze, jednak żaden z nich nie robi takiego wrażenia jak i.Saw. Tradycyjne piły łańcuchowe są ciężkie i nie nadają się do zastosowań domowych lub biurowych. Już niedługo na rynek ma trafić pierwsza piła łańcuchowa zasilana jedynie z USB.

Urządzenie jest kompaktowe i zapewnia dużą mobilność. Do jego wykonania zastosowano plastik i stopy metali lekkich. Wielkością nie przekracza rozmiarów typowej klawiatury. Posiada specjalny przycisk zapewniający bezpieczeństwo użytkowania. Rączka pokryta jest gumą, co ma zapewnić mocny i pewny uchwyt podczas cięcia. Piła i.Saw kompatybilna jest z USB 2.0 i współpracuje z komputerami klasy PC, Mac oraz większością urządzeń wyposażonych w port USB. Działa na zasadzie plug 'n' play - zaraz po podłączeniu jest gotowa do pracy. Producent zapewnia, iż piła tnie szybko i efektywnie. Bez problemu powinna sobie poradzić z krzesłem, drzewkiem itp.

Zobacz piłę łańcuchową zasilaną poprzez USB w akcji...

Gadżet dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 59,9. dolarów. Na rynek trafić ma jeszcze w tym roku.

Wymiary: 385 x 147 x 130mm
Waga: 3,7 kg

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)