Futurystyczny zestaw audio Samsung Giga Sound MX‑HS8000

Futurystyczny zestaw audio Samsung Giga Sound MX-HS8000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.07.2014 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na sklepowych półkach pojawił się nowy zestaw audio, przeznaczony dla miłośników głośnego grania i mocy. Samsung Giga Sound MX-HS8000 to sprzęt o dość futurystycznym wyglądzie, który pomoże rozkręcić każdą imprezę.

Z 2.2 kanałów zestawu Giga Sound popłynie dźwięk o łącznej mocy (RMS) 2300W. Sama moc subwoofera (RMS) osiąga 550W. Za jakość dźwięku odpowiada znana technologia Samsung Crystal Amplifier Plus, która dwukrotnie filtruje źródło dźwięku minimalizując jego zniekształcenia. Dodatkowo, model MX-HS800. został wyposażony w funkcje Giga Sound oraz Power Bass. Działanie ich obu sprawi że basy będę głębsze i bogatsze.

Zestaw połączymy także bezprzewodowo z telewizorami Samsung, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect. Nowy zestaw audio umożliwi konwersję płyt Audio CD do formatu MP3. z kolei port USB pozwoli na nagrywanie audycji radiowych na zewnętrzną pamięć.

Stonowana konstrukcja głośników i subwoofera kontrastuje z widowiskowymi efektami świetlnymi w które zostały wyposażone. Różnokolorowe wizualizacje na panelach LED podkreślają nowoczesny charakter zestawu Giga Sound MX-HS8000.

Cena: 4500 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)