Fresh UI 8.55 - pełna kontrola Windows

Fresh UI 8.55 - pełna kontrola Windows

Fresh UI 8.55 - pełna kontrola Windows
Źródło zdjęć: © IDG
17.05.2010 15:00, aktualizacja: 17.05.2010 15:19

Zebranie funkcji konfiguracyjnych Windows w jednym miejscu i zorganizowanie ich w przejrzysty sposób ułatwia zarządzanie systemem i programami. Zadanie to realizuje doskonale Fresh UI.

Cena: bezpłatny
Informacje: www.freshdevices.com

Fresh UI, to bezpłatny program ułatwiający konfigurację Windows, zainstalowanych w systemie aplikacji i używanego sprzętu. Ideą przyświecającą producentom było zebranie wszystkich dostępnych ustawień w jednym miejscu. Nie trzeba już tracić czasu na przeglądanie zasobów systemowych, by zablokować dostęp do panelu sterowania, wyłączyć niektóre funkcje czy zmienić ustawienia Eksploratora Windows.

Obraz
© (fot. IDG)

Oprócz ustawień interfejsu, pod kontrola aplikacji są napędy CD, pamięć podręczna procesora, drukarki, myszy i funkcje zarządzania energią. Umożliwia dostęp do głęboko ukrytych funkcji definiujących priorytety działania procesów, konfiguracji systemu plików, funkcjonowania sieci i narzędzi bezpieczeństwa. Uprasza zmiany w konfiguracji między innymi Internet Explorera, Windows Media Playera, Notatnika, Outlook Expressa czy Edytora rejestru. Program potrafi także zacierać ślady korzystania z systemu i różnych programów.

Fresh UI jest programem darmowym przeznaczonym do użytku domowego. Aby korzystać z aplikacji bez ograniczeń wymagana jest jednak bezpłatna rejestracja. Fresh UI nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz:

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)