Ericsson uruchamia w Polsce usługę mobilnych pieniędzy

Ericsson uruchamia w Polsce usługę mobilnych pieniędzy
Źródło zdjęć: © Ericsson

08.06.2011 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Ericsson Money Services udostępniła w siedmiu krajach Europy, w tym w Polsce, nową mobilną usługę finansową - Ericsson Money. Użytkownicy telefonów komórkowych w Polsce, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Włoszech mogą rejestrować się w serwisie www.ericssonmoney.com, by móc wysyłać i odbierać pieniądze, a także wypłacać gotówkę

Firma Ericsson Money Services udostępniła w siedmiu krajach Europy, w tym w Polsce, nową mobilną usługę finansową - Ericsson Money. Użytkownicy telefonów komórkowych w Polsce, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Włoszech mogą rejestrować się w serwisie www.ericssonmoney.com, by móc wysyłać i odbierać pieniądze, a także wypłacać gotówkę.

Przelewy pieniężne mogą być dla nas proste jak dzwonienie "z komórki". Wystarczy utworzyć mobilny portfel online, żeby móc korzystać z bezpiecznego dostępu do swoich pieniędzy w sieci Ericsson Money za pomocą telefonu.

Obraz
© (fot. Ericsson)

Usługa Ericsson Money pozwala wysyłać i odbierać pieniądze oraz wypłacać gotówkę. Na przykład, rodzice mogą użyć telefonu, jako osobistego portfela mobilnego i natychmiast przekazać pieniądze swoim dzieciom, które studiują lub podróżują za granicą.

W najbliższej przyszłości klienci indywidualni będą mogli łączyć się z innymi, podobnymi serwisami na całym świecie (za pośrednictwem usługi Ericsson Money Interconnect). Dzięki temu wysyłanie pieniędzy z różnych zakątków na naszym globie stanie się równie proste i łatwe jak wysyłanie wiadomości tekstowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)