Era prezentuje Stfory

Era prezentuje Stfory

Era prezentuje Stfory
05.05.2009 21:27

Stfory jest społecznościową grą toczoną między graczami w całej Polsce. Celem Gracza jest zdobycie/wyhodowanie własnego zwierzaka i uzyskanie jak najwyższej pozycji w rankingu zwierzaków publikowanym na stronie WWW/WAP. Sama gra prowadzona jest drogą SMS-ową.

Gra nie jest konkursem, choć organizator przewiduje cykliczne konkursy oparte o Stfory. Stfory dostępne są dla wszystkich klientów sieci Era, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w grze poprzez subskrypcję do niej, wysyłając SMS o treści _ STFORY _ na bezpłatny numer _ 8089 _. Gracz może wysyłać dowolną ilość SMS-ów w grze na numer _ 8080 _ pod warunkiem, iż jest aktywnym użytkownikiem subskrypcji.

Gracz składa zwierzaka (Stfora) z części dostępnych na stronie http://www.stfory.pl. W zależności od części postaci Stfór może wykonywać różne zadania (atakowanie innych graczy, współpraca z innymi Stforami, poszukiwanie przedmiotów, itp.). Celem większości akcji jest poprawa energii psychicznej i fizycznej Stfora.

Stforem sterujemy za pomocą wiadomości SMS. Liczba możliwych do wysłania komunikatów zależy od konstrukcji Stfora i jego stanu (np. Stfór wyposażony w Ssawkę może wyssać przeciwnika). Pomoc dotyczącą komunikatów, które można wysłać uzyskujemy wysyłając SMS (komendę sterującą) _ CO _ na numer _ 8080 _.

Możliwe jest wyszukiwanie Stforów znajdujących się w okolicy gracza i prowadzenie rozmów z uczestnikami gry. Szczegółową listę komend i dokładne zasady gry znaleźć można pod tym adresem.

Opłata za grę wynosi 2 zł netto (2,44 zł brutto) za każdy rozpoczęty tydzień gry. Wyjątkiem jest pierwszy, darmowy tydzień rozgrywki (pierwszy tydzień po zarejestrowaniu się w grze). Po darmowym, pierwszym tygodniu subskrypcja na grę Stfory przedłuża się automatycznie na kolejny tydzień.

W ramach opłaty gracz dostaje do dyspozycji 250 SMS-ów na tydzień, przeznaczonych do wysyłania komend związanych z grą na nr 8080. W każdej chwili gracz ma możliwość dokupienia pakietu dodatkowych SMS-ów: 600 SMS-ów w cenie 4,88 zł z VAT (SMS o treści _ PAKIET _ na numer _ 74880 _) lub 60 SMS-ów w cenie 61 gr z VAT (SMS o treści _ PAKIET _ na numer _ 70880 _).

Aby zakończyć naliczanie cotygodniowych opłat gracz musi wyrejestrować się z gry (zakończyć subskrypcję) wysyłając SMS o treści _ STFORY NIE _ lub _ STFORY ANULUJ _ na bezpłatny numer _ 8089 _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)