Era modyfikuje usługę "Doładuj z abonamentu z premią"

Era modyfikuje usługę "Doładuj z abonamentu z premią"
Źródło zdjęć: © Era

15.12.2008 20:47, aktual.: 16.12.2008 09:40

Era wprowadza w usłudze "Doładuj z abonamentu z premią" staje nową kwotę doładowania wynoszącą 50 zł. Tym samym klienci Ery mają możliwość doładowania konta prepaid Tak Tak lub Heyah kwotami 10 zł, 25 zł lub 50zł. W przypadku dwóch ostatnich kwot operator przyznaje dodatkowo promocyjne pakiety minut i SMS-ów.

Dzienny limit doładowań wynosi obecnie 50 zł. Przy doładowaniu konta Tak Tak, Tak Tak Fon, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix kwotą 50 zł na konto prepaid przyznany zostanie Pakiet promocyjny 25 minut w sieci i na stacjonarne wymiennych na 100 SMS-ów wewnątrz sieci Era.

W przypadku doładowania kwotą 25 zł bonus pozostał bez zmian - 10 minut zamienne na 40 SMS-ów. Uwaga, w przypadku doładowania konta w ofercie Heyah, bonusowe minuty nie są przyznawane.

Równocześnie rozpoczyna się aktualizacja aplikacji DOŁADUJ na kartach SIM użytkowników. Uaktualnianie aplikacji u użytkowników usługi potrwa około tygodnia. Po wgraniu aplikacji z nową kwotą, użytkownik otrzyma SMS-a:

_ DOLADUJ Z ABONAMENTU - teraz ze swojego telefonu doładujesz konto Tak Tak lub Heyah również kwota 50 zl. Usługa dostępna w menu telefonu, w zakładce SIMextra _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)