EpicGear Skorpios - ciekawa podstawka pod myszkę

EpicGear Skorpios - ciekawa podstawka pod myszkę13.09.2012 12:01
EpicGear Skorpios - ciekawa podstawka pod myszkę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

EpicGear Skorpios to specjalnie zaprojektowany gadżet - podstawka pod myszkę - który ma pomóc w utrzymaniu porządku na biurku i zapobiegać plątaniu się kabla w przewodowych myszach

EpicGear Skorpios to specjalnie zaprojektowany gadżet - podstawka pod myszkę - który ma pomóc w utrzymaniu porządku na biurku i zapobiegać plątaniu się kabla w przewodowych myszach.

Podstawka, którą można raczej nazwać „managerem mysiego ogona”. daje komfort pracy taki, jak przy użyciu bezprzewodowej myszy z jednoczesnym wykluczeniem problemów z transferem sygnału. Podstawka poprzez zastosowanie specjalnie wyprofilowanego uchwytu na kabel pomaga w takim jego prowadzeniu, aby zapobiec jego poplątaniu, czy zaczepiania o inne przedmioty na biurku.

Wszystko to za sprawą zastosowania specjalnie modyfikowanego tworzywa kauczukowego. Antypoślizgowa podstawa i niewielki obciążnik wpływają na dużą wytrzymałość i stabilność urządzenia, także podczas gwałtownych ruchów myszą. Skorpios jest kompatybilny ze wszystkimi typami przewodowych myszy. Jego wymiary to 120x97x109mm, a waga to 151g.

Cena detaliczna na polskim rynku nie jest jeszcze znana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)