Elon Musk pokazuje, jak będzie działać tunel pod Los Angeles. W roli głównej Tesla Model X

Elon Musk pokazuje, jak będzie działać tunel pod Los Angeles. W roli głównej Tesla Model X

Elon Musk pokazuje, jak będzie działać tunel pod Los Angeles. W roli głównej Tesla Model X
Źródło zdjęć: © The Boring Company
Arkadiusz Stando
18.06.2018 14:52

Jeszcze niedawno Elon Musk ogłaszał, że tunel kopany przez The Boring Company jest na ostatnim etapie wykończenia. Tymczasem teraz pokazał nam, jak wyglądać będzie przejazd pod Los Angeles. Oczywiście testowała go Tesla.

Podziemny tunel firmy The Boring Company najwyraźniej został już ukończony. Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia to firma udostępniła pierwsze nagranie z przejazdu. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak będzie działał przyszły futurystyczny system tuneli podziemnych.

Przejazd testowy Modelu X wydaje się nieco powolny, spodziewaliśmy się większej prędkości po firmie Muska. Szczególnie, że pojazd który znalazł się w tunelu jest znany ze swojego przyśpieszenia. W każdym razie, tunel i tak pomoże odetkać zatory komunikacyjne na drogach Los Angeles.

Firma Elona Muska, The Boring company, w przyszłości planuje wybudować sieć tuneli w centrach miast. Ich wjazdy miałyby znajdować się na windach, umieszczonych na ulicach. Samochody byłyby umieszczane na specjalnych platformach, które przemieszczałyby je do wybranego miejsca. Wizualizację przyszłości przez The Boring Company zobaczycie na nagraniu poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)