Elektryczne gniazdko wyskakujące ze ściany

Elektryczne gniazdko wyskakujące ze ściany

Elektryczne gniazdko wyskakujące ze ściany
Źródło zdjęć: © kickstarter.com
08.02.2016 10:01

Domowa codzienność pokazuje, że gniazdko elektryczne w jednym, czy w dwóch rogach pokoju, to zdecydowanie za mało, aby podłączyć do prądu wszystkie potrzebne urządzenia. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem tego problemu są przedłużacze. Tyle tylko, że te są nieestetyczne lub schowane za meblami bywają trudno dostępne. Znacznie ciekawszym rozwiązaniem może być ruchome gniazdko o nazwie theOUTlet.

theOUTlet na pierwszy rzut oka funkcjonuje jak typowe, podwójne gniazdko. Jednak, jeśli dobrze przyjrzymy się zdjęciu, to dostrzeżemy niewielki języczek, który po wciśnięciu powoduje, że moduł wysuwa się ze ściany i wówczas okazuje się, że zamiast dwóch, mamy do dyspozycji aż cztery gniazdka.

Obraz
© (fot. gizmag.com)

Gniazdko jest oczywiście bardzo wytrzymałe, zabezpieczone przed dziećmi i co najważniejsze może być montowane w różnym ustawieniu. Jak na razie producent stworzył wersję 1. A przeznaczoną do domów oraz 20 A do garaży lub instalacji na zewnątrz domu. W planach jest także wersja z interfejsem USB. Warto również wspomnieć o tym, że theOUTlet pasuje do standardowych puszek instalacji elektrycznej i możemy go zainstalować w ciągu kilku minut.
theOUTlet trafi do sprzedaży już w październiku i ma kosztować *28 dolarów (około 110 zł). *

_ Źródło: kickstarter _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)