Dziwny patent - myszka z wbudowanym bankiem energii

Dziwny patent - myszka z wbudowanym bankiem energii

Dziwny patent - myszka z wbudowanym bankiem energii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.10.2013 12:28, aktualizacja: 17.10.2013 13:53

Genius Energy Mouse to pierwsza na świecie bezprzewodowa mysz komputerowa będąca jednocześnie bankiem energii. Wyposażona została w akumulator o pojemności 2700mAh oraz port USB służący do ładowania urządzeń mobilnych.

Wbudowany akumulator pozwala na doładowanie baterii dowolnego smartfonu lub tabletu. Urządzenia podłącza się do portu USB myszki za pomocą dołączonego do zestawu kabla. Energia akumulatora jest dzielona tak, aby nie zabrakło jej dla myszki.

Jeżeli energia z akumulatora wykorzystywana jest tylko do zasilania myszki, urządzenie może pracować na pojedynczym ładowaniu nawet przez 1. miesięcy. O poziomie naładowania baterii informują 4 diody umieszczone w górnej części obudowy.

Energy Mouse wyposażona została w 4 przyciski, w tym jeden służący do aktywacji trybu powerbanku oraz rolkę ułatwiającą przeglądanie dokumentów. W obudowie znalazło się również miejsce dla pełnego portu USB, służącego do zasilania urządzeń mobilnych oraz portu microUSB, dzięki któremu naładujemy akumulator myszki.

Cena: 99 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)