Dziś startuje świąteczna promocja w Nowej Erze Mix

Dziś startuje świąteczna promocja w Nowej Erze Mix

Dziś startuje świąteczna promocja w Nowej Erze Mix
16.11.2009 12:20

Wybierając ofertę Nowa Era Mix, klienci mogą skorzystać z nowego pakietu „Taniej do wszystkich”, w którym minuta połączenia do największych sieci telefonicznych w Polsce kosztuje 29 groszy.

„Taniej do wszystkich”. to pakiet 35 minut za 10 złotych. Minuty można wykorzystać w ciągu 30 dni na połączenia do wszystkich sieci z wyłączeniem abonentów i użytkowników sieci P4 i Cyfrowego Polsatu. Maksymalnie można aktywować 10 pakietów w ciągu kolejnych 30 dni, co umożliwia uzyskanie aż 350 minut do wszystkich większych sieci telefonicznych w Polsce. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy w ekspresowym Menu wprowadzić kod *100#, zadzwonić na automatyczny serwis pod numer *9602 lub do Biura Obsługi Użytkownika. W tych trzech miejscach można również sprawdzić aktualny stan pakietu.

W promocji „Świąteczny Mix” klienci mają pełną kontrolę wydatków oraz otrzymują w prezencie możliwość tanich połączeń, tylko 19 groszy za minutę, nawet z 5 wybranymi numerami. Dla klientów preferujących inne sposoby komunikacji przewidziano pakiet 500 SMSów wymiennych na 100 MMSów za 5 złotych miesięcznie do Ery, co oznacza, że SMS kosztuje tylko 1 grosz a MMS 5 groszy oraz pakiety danych blueconnect 5 i 50 MB. Oferta również obejmuje nowoczesne telefonu za złotówkę, m.in., Nokię 2700 classic i 5130 XpressMusic oraz model, który cieszy się bardzo dużą popularnością, a został zaprojektowany specjalnie dla seniorów Emporia Talkpremium.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)