Drukarka, skaner i kopiarka w poręcznej walizce

Drukarka, skaner i kopiarka w poręcznej walizce
Źródło zdjęć: © chip.pl

11.10.2011 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sharp prezentuje przenośne urządzenia wielofunkcyjne dla małych biur

W ofercie firmy Sharp pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne - AL-1035-WH - przeznaczone dla małych firm, biur domowych oraz do niewielkich przestrzeni roboczych.

Przenośny, kompaktowy model Sharp AL-1035-WH stworzono z myślą o miejscach, w których z racji ograniczonej przestrzeni trudno jest ustawić duże urządzenie wielofukcyjne, lub gdy dostęp do drukarki jest niezbędny nie tylko w siedzibie firmy, ale także poza nią.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Urządzenie Sharp ma niewielkie rozmiary, można bez problemów ustawić je na biurku. Również jego przechowywanie nie stwarza problemów, AL-1035-WH można bowiem ustawić w pozycji pionowej. Przycisk 'Skanuj do USB' umożliwia błyskawiczne skanowanie dokumentów do pamięci USB. Przy zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania można w pełni wykorzystywać możliwości skanowania w kolorze. Funkcja kopiowania i skanowania dowodów osobistych do pamięci USB umożliwia również wygodne skopiowanie obu stron dowodu na jedną kartkę.

Tryb automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie energii, gdy urządzenie pozostaje nieużywane. AL-1035-WH posiada certyfikat Energy Star i zapewnia łatwą konserwację dzięki prostym w wymianie kasetom z tonerem i bębnem.

Najważniejsze cechy Sharp AL-1035-WH

Cena przenośnej, wielofunkcyjnej walizki Sharpa wynosi ok. 100. złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także