Dotknij muzyki - Nokia 5800 XpressMusic w Polsce

Dotknij muzyki - Nokia 5800 XpressMusic w Polsce

Dotknij muzyki - Nokia 5800 XpressMusic w Polsce
09.02.2009 13:32

Firma Nokia wprowadza na rynek polski swój najnowszy produkt muzyczny Nokia 5800 XpressMusic. Od 16 lutego telefon będzie można kupić w sklepie internetowym Nokia, salonach Nokia oraz Autoryzowanych Punktach Sprzedaży i Serwisu Nokia Care. Adresy sklepów są dostępne na stronie: www.nokia.pl/muzyka. Telefon dostępny będzie w otwartej dystrybucji oraz u wybranych operatorów od 1 marca. Cena detaliczna Nokia 5800 XpressMusic wynosi 1499 złotych.

Już teraz zapisując się na stronie www.nokia.pl/muzyka można otrzymywać informacje o telefonie i jego dostępności. Można także zarezerwować produkt w sklepie internetowym lub zgłaszać się bezpośrednio do sklepów Nokia, gdzie przyjmowane są zapisy na zakup modelu.

Obraz
© (fot. Nokia)

„Nokia 5800 XpressMusic to oczekiwany na polskim rynku produkt. Wierzymy, że będzie się on cieszył tak wielką popularnością, jak w innych krajach, gdzie już milion osób korzysta z tego urządzenia.
Nokia 580. XpressMusic to nie tylko stylowy wygląd, ale również technologie zapewniające doskonałą jakość dźwięku oraz jeszcze bardziej osobisty wymiar doświadczania muzyki i rozrywki multimedialnej” - mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Dotknij muzyki
Nowy telefon Nokia z serii XpressMusic dostarczy swoim użytkownikom niezapomnianych wrażeń. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje muzyczne, w tym korektor graficzny i pamięć 8 GB mieszczącą do 600. utworów, a także możliwość odtwarzania wszystkich najważniejszych formatów plików muzycznych. Produkt posiada gniazdo 3,5 mm, a wbudowane stereofoniczne głośniki surround odtwarzają najmocniejszy dźwięk w branży.

Szybki dostęp do funkcji multimedialnych
Nokia 580. XpressMusic zapewnia intuicyjny dostęp do wszelkich funkcji za jednym dotknięciem. Pasek aplikacji multimedialnych w postaci praktycznego rozwijanego menu przenosi użytkownika w świat muzyki i rozrywki. Telefon posiada także bezpośrednie łącze do Internetu i usług umożliwiających publikowanie naszych multimediów w Internecie. Dzięki wsparciu technologii Flash, strony internetowe przeglądanie na Nokia 5800 XpressMusic wyglądają tak, jak na komputerze PC lub laptopie.

Kontakt z najważniejszymi osobami w zasięgu ręki Na ekranie głównym użytkownik może umieścić 4 najważniejsze dla niego kontakty, dodatkowo wyróżniając je zdjęciem lub grafiką Dzięki temu można jednym dotknięciem prześledzić historię ostatnich SMS-ów, e-maili, rejestru połączeń, zdjęć i aktualizacji bloga.

Szeroki ekran o przekątnej 3,2”. ma największą rozdzielczość dostępną w telefonie komórkowym, dzięki czemu zdjęcia, nagrania wideo oraz materiały internetowe są wyświetlane wyraźnie i w żywych barwach. Proporcje ekranu 16:9 oraz jakość odtwarzania i nagrywania 30 klatek/s sprawiają, że urządzenie to jest idealne do nagrywania i odtwarzania wideo z jakością DVD.

Nokia 580. XpressMusic ma także aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Mpx z obiektywem marki Carl Zeiss. Zdjęcia i pliki wideo można udostępnić jednym dotknięciem w ulubionym serwisie online, takim jak Share on Ovi, Flickr czy MySpace. Tytuły utworów z listy odtwarzania można także przesłać łączem Bluetooth, MMSem lub przez Internet.

*Globalny zasięg muzyki *
Nokia 5800 XpressMusic działa w 60 językach, którymi posługuje się niemal 90 procent ludności świata. Ludzie na całym świecie korzystają z telefonów w różny sposób, dlatego też Nokia 5800 XpressMusic udostępnia kilka metod wprowadzania tekstu i danych: za pomocą wirtualnej klawiatury alfanumerycznej, wirtualnej klawiatury komputerowej w układzie QWERTY, rysika oraz - dla prawdziwych fanów muzyki - plektronu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)