Disney+ znamy cenę w Polsce. Daty premiery platformy wciąż nie podano

Disney+ znamy cenę w Polsce. Daty premiery platformy wciąż nie podano

Disney+ znamy cenę w Polsce. Daty premiery platformy wciąż nie podano
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.11.2019 08:20

Wciąż nie wiemy, ile przyjdzie nam czekać na debiut Disney+ w Polsce, ale wiele produkcji już jest dostępna w języku polskim. Tymczasem wyciekły już ceny, jakie będziemy musieli zapłacić w naszym kraju za dostęp do VOD.

Niestety wciąż nie wiadomo wciąż, kiedy będziemy mogli oficjalnie oglądać produkcje na Disney+, jednak dzięki Apple TV została ujawniona polska cena abonamentu. Bezpośrednio z Apple TV można bowiem zakupić przedpremierowo subskrypcję na Disney+. Abonament dostępny jest w dwóch wariantach:

  • za 32,99 zł miesięcznie
  • za 334,99 zł rocznie.

W ramach usługi możemy oglądać produkcje na 4 profilach, a wszystkie treści będą udostępnione w najwyższej jakości. Szykuje się więc poważna konkurencja dla Netflixa. Mimo braku oficjalnych informacji o dacie premiery usługi w Polsce, Disney podaje, że do końca marca 2020 roku usługa ma być dostępna w Europie Zachodniej.

Disney+ miał swoją premierę w wybranych regionach na świecie 12 listopada. Na premierze nie obeszło się bez kłopotów, w tym dużego problemu z logowaniem oraz niedziałającymi serwerami. Pierwsze trudności Disney+ ma za sobą, podobnie jak premierę pierwszego serialu "Disney+ Originals". "The Mandalorin", nowa historia z uniwersum Gwiezdnych Wojen zebrała bardzo dobre oceny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)