Cyfrowy Polsat: Z internetem LTE telewizja za 0 zł

Cyfrowy Polsat: Z internetem LTE telewizja za 0 zł

Cyfrowy Polsat: Z internetem LTE telewizja za 0 zł
Źródło zdjęć: © Gunnar Assmy - Fotolia.com
30.09.2013 15:00

Klienci decydujący się na internet LTE Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z nowej promocji, dzięki której przez cały okres trwania umowy na internet otrzymają za 0 zł miesięcznie pakiet telewizyjny Mini HD, który zapewnia dostęp do 36 kanałów telewizyjnych, w tym 6 w jakości HD.

Z nowej promocji mogą skorzystać klienci pakietów internetowych z abonamentem od 59,90 zł i umową na 24 miesiące, którzy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy na dostęp do internetu w Cyfrowym Polsacie zdecydują się na zakup pakietu telewizyjnego Mini HD z dekoderem HD za 49 zł (w opcji na udostępnienie) i umową na 29 miesięcy.

Przez całe 24 miesiące trwania umowy internetowej opłaty miesięczne za telewizję będą wynosić 0 zł. Rabat będzie naliczany także po zakończeniu umowy na internet przez kolejnych 5 miesięcy, jeśli w tym czasie użytkownik zdecyduje się na dalsze korzystanie z Internetu LTE.

Pakiet telewizyjny Mini HD za 0 zł/mies. mogą otrzymać na podobnych zasadach użytkownicy, którzy zdecydują się na ofertę Multimedialna 2w1, obejmującą pakiet 15 GB danych, router Huawei B593u i dwie karty SIM w ramach jednego abonamentu w wysokości 69,90 zł (wraz z miesięcznym czynszem za router).

Pakiet Mini HD, który użytkownicy otrzymają za 0 zł/mies. w nowej promocji to 3. różnorodnych kanałów telewizyjnych: ogólnotematycznych, sportowych, filmowych, rozrywkowych, edukacyjnych, informacyjnych i dla dzieci. Sześć z nich można oglądać w jakości HD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)