Cokupić.pl: 20 groszy za wartościowe opinie

Cokupić.pl: 20 groszy za wartościowe opinie

Cokupić.pl: 20 groszy za wartościowe opinie
16.11.2008 01:01, aktualizacja: 17.11.2008 08:52

Cokupić.pl - serwis należący do Grupy Allegro - w okresie przedświątecznym nie tylko pomoże w decyzjach zakupowych, ale jako jedyny w Polsce zapłaci użytkownikom za opinie. Nie jest to jednak pierwszy polski serwis, który pragnie przyciągnąć internatów płacąc im.

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, Cokupić.pl - http://cokupić.pl przygotowuje nową kampanię reklamową. Już w listopadzie zachęcać będzie kupujących do dzielenia się swoimi opiniami na temat produktów, które mogą okazać się dobrym pomysłem na świąteczny prezent.

W połowie listopada Cokupić.pl wystartuje z promocyjną akcją "Weź kasę za opinie", w której zapłaci 20 groszy za każdą wyczerpującą, rzetelnie i starannie napisaną opinię. Akcja ma na celu zaktywizowanie użytkowników do lepszego, bardziej wydajnego opiniowania.

Zwabić użytkowników możliwością zarobienia zamierza również opisywany już wcześniej - http://www.internetstandard.pl/news/169310/yayzzo.com.kreatywnosc.internautow.bedzie.wynagradzana.html na InternetStandard serwis Yayzzo.com, który kierowany jest do kreatywnych internautów. Mogą oni zamieszczać na serwisie swoje filmy lub skomponowaną przez siebie muzykę - wysokość wynagrodzenia zależna będzie od liczby osób, które obejrzą zamieszczone dzieło. Ofertą nęci także polski cashback torturacen.pl, oferując 5 zł każdemu użytkownikowi - http://www.internetstandard.pl/news/172799/torturacen.pl.5.zl.cashbacku.kazdemu.kto.nas.poleci.html w postaci cashbacku, jeżeli poleci on serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Wygląda na to, że w dobie coraz silniejszej konkurencji w sieci,
dla niektórych graczy jedyną możliwością zaistnienia okazać się może oferowanie potencjalnym użytkownikom pewnych kwot pieniężnych ( jak na razie bardzo drobnych ).

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)