CES 2013: LG Styler - szafa, która odświeży ubrania

CES 2013: LG Styler - szafa, która odświeży ubrania

CES 2013: LG Styler - szafa, która odświeży ubrania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.01.2013 10:25

Firma LG wprowadza urządzenie do czyszczenia odzieży bez użycia wody lub detergentów.

"_ LG Styler to wyjątkowy produkt przeznaczony do ubrań pranych w wodzie oraz wymagających prania chemicznego ", powiedział Seong-jin Jo, Prezes oraz Dyrektor Generalny firmy LG Electronics Home Appliance. " LG Styler może odświeżać i usuwać nieprzyjemne zapachy z różnorodnych ubrań, od koszul i swetrów, po garnitury i grube, zimowe płaszcze. Dzięki temu, odzież dłużej zachowuje swój pierwotny wygląd, a użytkownicy mogą ograniczyć korzystanie z niekiedy kosztowych usług pralni chemicznej. _"

Działanie szafy LG Styler opiera się głównie na funkcji odświeżania parowego, która wykorzystuje strumień pary oraz ruchy wieszaka. Strumień pary pomaga w utrzymaniu świeżego wyglądu, usuwając zapachy i kurz, natomiast ruchomy wieszak delikatnie potrząsa ubraniami, co przy jednoczesnym użyciu pary niweluje zagniecenia. Oprócz usuwania nieprzyjemnych zapachów, można także użyć funkcji Aroma Spray, która rozpyla zapach wybrany przez użytkownika.

LG Styler ma nowoczesne, eleganckie wykończenie. Urządzenie jest wyposażone w przedni panel dotykowy z delikatnym podświetleniem, który umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami. Jest też dosyć ciche - natężenie hałasu podczas pracy wynosi 4. dB.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)