Bosch SGS 45N68EU - zmywarka z kontrolującymi zużycie wody czujnikami AquaSensor

Bosch SGS 45N68EU - zmywarka z kontrolującymi zużycie wody czujnikami AquaSensor
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.10.2012 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SGS45N68EU to srebrna zmywarka wolnostojąca marki Bosch pracująca w klasie energetycznej A+. Urządzenie pomieści 12 kompletów naczyń.

Zmywarka Bosch ma kontrolę nad całym procesem zmywania. Specjalne czujniki AquaSensor podczas jednego mycia wielokrotnie badają stopień zabrudzenia wody i kontrolują jej zużycie. System ten ma dbać o to, aby w trakcie mycia zużyte zostało dokładnie tyle wody, ile akurat potrzeba.

Urządzenie umożliwia zmywanie przy pomocy jednego z czterech dostępnych programów - garnki (mycie ciężkich zabrudzeń w 70°C), auto (program codzienny działający w temperaturze od 5. do 65°C), Eco 50°C oraz skrócony program 45°C. Dodatkowo, funkcja VarioSpeed ma pozwalać na skrócenie nawet o połowę czas pracy przy zachowaniu tych samych rezultatów zmywania i suszenia. Funkcję można dołączyć do każdego długiego programu zmywania, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg.

Powierzchnia urządzenia ze stali szlachetnej została trwale pokryta specjalną powłoką AntiFingerprint, dzięki której na urządzeniu nie pozostają odciski palców. Dodatkowo, takie urządzenie ma być bardziej odporne na zarysowania i łatwiejsze w czyszczeniu.

Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop ma dbać o ochronę przed zalaniem mieszkania przez cały cykl życia produktu. Ma nie pozwalać na wyciek wody zarówno z wnętrza urządzenia, jak i z węża doprowadzającego wodę.

Dane techniczne:
Nazwa modelu/ linia - SGS45N68EU
Moc przyłączeniowa (W) - 2300 W
Wymiary urządzenia 850 x 600 x 573 mm
Klasa efektywności energetycznej - A+
Zużycie energii (kWh) - 1,02 kWh
Poziom hałasu (db(A))
- 48 dB
Efektywność zmywania - A
Efektywność suszenia - A
Ilość programów - 4
Zużycie wody (l) - 1. l

Cena - ok. 1300 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)