Bezprzewodowe słuchawki Blueetoh: Media-Tech Pulsar Pro

Bezprzewodowe słuchawki Blueetoh: Media-Tech Pulsar Pro

Bezprzewodowe słuchawki Blueetoh: Media-Tech Pulsar Pro
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.09.2012 13:24, aktualizacja: 24.09.2012 16:19

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - Media-Tech Pulsar Pro BT MT3552 - to słuchawki, które mogą pracować w dwóch trybach: komunikacyjnym (VoIP, telefonia cyfrowa, komunikatory internetowe) i muzycznym.

W trybie muzycznym, dzięki profilowi A2DP, umożliwiają one odbiór dźwięku stereo z dużych odległości. Z kolei profil AVRCP pozwala użytkownikowi na kontrolę odtwarzaczy mediów, do których ma on dostęp. Słuchawki są zgodne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth, takimi jak laptopy, PDA, telefony komórkowe i inne urządzenia muzyczne.

Standard Bluetooth, z którego korzystają słuchawki, to 2.1 z EDR wraz z obsługą protokołów A2DP, HFP, HSP, AVRCP. Pasmo przenoszenia dźwięku zawiera się w przedziale od 2. Hz do 20 kHz. Wbudowany akumulator o pojemności 350 mAh ma - według producenta - zapewnić do 9 godzin pracy lub do 95 godzin w stanie czuwania. Czas potrzebny do jego pełnego naładowania przez złącze USB wynosi około 3 godzin.

Na obudowie znajdują się przyciski do sterowania mediami (głośność i następny/poprzedni) oraz odbierania/kończenia rozmowy, a także mikrofon do prowadzenia rozmów. Waga słuchawek to jedynie 5. gramów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)