"Baldur’s Gate", "Planescape: Torment" i inne kultowe RPG na konsolach jeszcze w tym roku

"Baldur’s Gate", "Planescape: Torment" i inne kultowe RPG na konsolach jeszcze w tym roku

"Baldur’s Gate", "Planescape: Torment" i inne kultowe RPG na konsolach jeszcze w tym roku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.06.2019 08:02

Fani klasycznych gier RPG nie będą narzekać. Jeszcze w tym roku będą mogli zagrać w obie części "Baldur’s Gate", "Icewind Dale", "Planescape: Torment" i "Neverwinter Nights" na konsolach. Kultowe gry ze świata Dungeons&Dragons pojawią się na PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Skybound Games wraz ze studiem Beamdog, ogłosiły daty wydania czterech największych klasyków RPG na konsole nowej generacji. Jednak fani gier na licencji Dungeons&Dragons mają otrzymać znacznie więcej niż port na konsolę. Wszystkie tytuły mają zostać wzbogacone o nową zawartość, usprawniony system tworzenia i rozwoju postaci, a interfejs i oprawa graficzna mają być dopasowane do rozgrywki na konsolach w tym wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Obraz
© Materiały prasowe

Kultowe RPG na konsloach - daty premier

W większość tytułów będziemy mogli zagrać już na jesieni tego roku.

Gry z serii Dungeons&Dragons będą dostępne na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale nie znamy jeszcze dokładnych cen. Tytuły można kupić na PC za ok. 60 zł, podobnie, jak na urządzenia mobilne. Możemy się więc spodziewać, że wersje konsolowe nie będą tańsze. Za dystrybucję na polskim rynku odpowiada CDP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)