Autolokalizator - łatwe zarządzanie pojazdami firmowymi

Autolokalizator - łatwe zarządzanie pojazdami firmowymi

Autolokalizator - łatwe zarządzanie pojazdami firmowymi
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
12.10.2009 11:03

Autolokalizator to łatwe do zastosowania rozwiązanie pozwalające na monitorowanie samochodów firmowych z wykorzystaniem technologii GPS oraz transmisji danych w sieci Orange. Dzięki urządzeniu montowanemu w pojeździe, w każdej chwili można uzyskać precyzyjne dane na temat jego aktualnego położenia. Dodatkowo usługa daje dostęp do szeregu informacji, takich jak przebyte trasy czy osiągane prędkości.

Orange jest pierwszym polskim operatorem telekomunikacyjnym oferującym usługę lokalizowania pojazdów za pomocą technologii GPS.
Autolokalizator to uniwersalne i kompleksowe rozwiązanie usprawniające zarządzanie samochodami firmowymi. Jest szczególnie przydatne dla firm dysponujących mniejszymi flotami, które nie wymagają stosowania narzędzi projektowanych na specjalne zamówienie. Dzięki niemu można osiągnąć znaczne oszczędności kosztów oraz czasu pracy związanego z administracją pojazdami. Pozwala także na lepszą organizację pracy - zwiększenie wydajności kierowców i bezpieczeństwa taboru oraz zmniejszenie zużycia paliwa i optymalizację tras pokonywanych przez pojazdy.

Zastosowanie Autolokalizatora w firmie jest bardzo proste. Rozwiązanie składa się z montowanego w pojeździe terminala GPS oraz aplikacji komputerowej. Terminal gromadzi dane o pozycji oraz prędkości samochodu i korzystając z sieci GSM Orange na bieżąco przesyła je do aplikacji administrującej. Aplikacja dostępna przez bezpieczną stronę www przedstawia między innymi aktualną lokalizację pojazdów, przebyte trasy i prędkości, jakie rozwijają. Pozwala również na generowanie różnych raportów ze zgromadzonych danych.

Usługa jest dostępna z umową na 12. 24 lub 36 miesięcy. W ramach abonamentu klienci otrzymują transmisję danych w sieci Orange na terenie całego kraju.

Szczegóły cenowe oferty przedstawiają się następująco:

Obraz

Koszt montażu lokalizatora w pojeździe to 39. zł (486,78 zł z VAT).

Urządzenie Autolokalizator może być zamontowane w dowolnym typie pojazdu osobowego lub dostawczego. Montaż nie powoduje utraty gwarancji na pojazd. Dodatkowe informacje o usłudze znajdują się na: www.autolokalizator.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)