ASUS G51J - pierwszy notebook oferujący rozrywkę w 3D

ASUS G51J - pierwszy notebook oferujący rozrywkę w 3D

ASUS G51J - pierwszy notebook oferujący rozrywkę w 3D
Źródło zdjęć: © Asus
18.11.2009 15:35, aktualizacja: 18.11.2009 15:56

Nowy ASUS G51J 3D to jeden z pierwszych notebooków, który zapewni obraz w grach i filmach w trzech wymiarach. Notebook posiada procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 260M z 1GB pamięci DDR3. Wykorzystane technologie EAX i CMSS dodatkowo zwiększają poczucie „bycia w grze”, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk dzięki głośnikom Altec Lansing

Nowy ASUS G51J 3D to jeden z pierwszych notebooków, który zapewni obraz w grach i filmach w trzech wymiarach. Notebook posiada procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 260M z 1GB pamięci DDR3. Wykorzystane technologie EAX i CMSS dodatkowo zwiększają poczucie "bycia w grze", zapewniając krystalicznie czysty dźwięk dzięki głośnikom Altec Lansing.

Działający na procesorze Intel Core i7 i 64-bitowym systemie operacyjnym Windows 7 ASUS G51. 3D jest idealnym rozwiązaniem dla wytrawnych graczy ceniących sobie możliwość gry poza domem. Bogate wyposażenie umożliwiło ASUSowi G51J 3D osiągnięcie wyniku ponad 11000 punków w 3DMark06, znacznie więcej niż inne 15 i 16-calowe notebooki na rynku.

Obraz
© (fot. Asus)

Notebook, która zaciera różnice pomiędzy rzeczywistością a światem wirtualnym

Technologia NVIDIA 3. Vision oraz okulary 3D Vision z aktywną migawką (shutter glasses) w połączeniu z nadajnikiem podczerwieni o szerokim zasięgu zapewnią stereoskopowy, czysty i jasny obraz w pełnej rozdzielczości, bez względu na kąt patrzenia. Sterownik GPU i panel 3D z częstotliwością odświeżania 120Hz wyświetla każdą scenę dwukrotnie, przesyłając do każdego oka do 60 obrazów, czyli do 120 obrazów w danym momencie. Dzięki nawet 400 grom, które działają bez konieczności instalowania specjalnych dodatków, gracze mogą poznać zupełnie nowy, nieznany dotąd wymiar grania w nowe gry na rynku, takie jak Resident Evil 5, Borderlands, World of Warcraft: Wrath of the Lich King, Batman: Arkham Asylum i Star Trek D-A-C.

Uzupełnieniem efektów wizualnych jest technologia EAX Advanced HD 4.0 i funkcja dźwięku przestrzennego CMSS. Rozszerzenia EAX Advanced HD 4.0 poprawiają środowisko gry poprzez zapewnienie odpowiednich trójwymiarowych efektów dźwiękowych. W bibliotece dźwięków znajdują się nawet 6. dodatkowe efekty, a technologia zapewnia niezwykle realistyczne efekty przestrzenne dla ponad 300 obsługiwanych gier.

Wielozadaniowość i wydajność w grach

Oparty na najnowszym procesorze Intel Core i7 stworzonym do wielozadaniowej pracy, ASUS G51. 3D posiada cztery dedykowane rdzenie działające wspólnie z systemem operacyjnym i aplikacjami, by zapewnić maksymalną wydajność. Notebook ten pozwala na używanie wielu aplikacji i bezproblemowe korzystanie z multimediów HD i gier wymagających intensywnego zużycia procesora. Notebooki ASUS G51J 3D będą dostępne w grudniu w sugerowanej cenie 5499 PLN.

Specyfikacja:

Obraz
© (fot. Asus)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)