Aplikacja Freeyah dostępna także na iPhone'a

Aplikacja Freeyah dostępna także na iPhone'a
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.05.2012 10:48, aktual.: 16.05.2012 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do grona osób, które mogą za darmo rozmawiać i wysyłać wiadomości korzystając z aplikacji Freeyah, dołączą właściciele iPhone’ów i iPad’ów. Dzięki temu użytkownicy smartfonów, zarówno z systemem Android, jak i iOS, będą mogli komunikować się ze sobą przez Freeyah, czyli komunikator wykorzystujący dostęp do Internetu mobilnego lub WiFi.

Aplikacja Freeyah umożliwia rozmowy głosowe i wysyłanie wiadomości tekstowych za darmo do innych użytkowników aplikacji, niezależnie z jakiej sieci komórkowej korzystają.

Wersja 1.3.0 Freeyah w sklepie Google Play
W najnowszej wersji 1.3.0 oddanej w ostatnich dniach w ręce użytkowników smartfonów z systemem Android podniesiono jakość dźwięku, zmniejszono poziom konsumpcji baterii, a także usprawniono proces logowania przez WiFi.

Z aplikacji Freeyah można bezpłatnie korzystać w sieci WiFi. Klienci Heyah dodatkowo mogą bezpłatnie komunikować się przez aplikację także w zasięgu sieci operatora - wystarczy korzystać z pakietów : Internet Non Stop L lub Internet Non Stop XL. Połączenie Freeyah i dedykowanych pakietów internetowych sprawia, że klient Heyah rozmawia i wysyła wiadomości za darmo do innych użytkowników Freeyah - aplikacja nie konsumuje pakietu danych, przez co całą paczkę danych można wykorzystać na surfowanie po internecie. W przypadku innych operatorów należy pamiętać o zapewnienie odpowiedniego pakietu danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)