Aktualizacja Snapchata. Użytkownicy są wściekli

Aktualizacja Snapchata. Użytkownicy są wściekli08.02.2018 11:42
Aktualizacja Snapchata. Użytkownicy są wściekli
Źródło zdjęć: © WP.PL | Sebastian Kupski

Po ostatniej aktualizacji popularnej aplikacji Snapchat, w internecie wrze od negatywnych komentarzy. Jej użytkownicy są zdruzgotani nowym sposobem działania. Wiele osób pyta, jak powrócić do poprzedniej wersji.

Aktualizacja jest globalna. Początkowo doniesienia o tragicznym działaniu aplikacji pojawiły się w Wielkiej Brytanii. Teraz negatywne oceny pojawiły się w polskiej wersji sklepu Google Play. I jest ich mnóstwo. Zobaczcie pod tym linkiem.

289226687684814906
Źródło zdjęć: © snapchat

Użytkownicy są zdesperowani do tego stopnia, że proszą o pomoc w cofnięciu aktualizacji. Coraz więcej wpisów typu "how to un update Snapchat". Te słowa są dziś najbardziej wyszukiwanym hasłem Brytyjskim Internecie.

Jaki właściwie jest problem? Zniknęła część aplikacji określana jako "Stories". Została połączona z historią czatu z innymi użytkownikami. "Stories" będą wyświetlane obok nazwy użytkownika. Co gorsze, nie są ustawiane chronologicznie, co powoduje ogromny chaos.

Użytkownicy, którzy dokonali aktualizacji nie polecają tego robić. Chętnie cofnęli by ją i uwaga, jest to możliwe. Oczywiście o ile korzystacie z Androida. Ze strony APK Pure można pobrać poprzednią wersję Snapchata. Najpierw należy odinstalować podstawową wersję. Potem szukacie pliku o rozszerzeniu .apk poprzez aplikację "manager plików" i uruchamiacie go.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)