AirPods Pro od Apple. Nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

AirPods Pro od Apple. Nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

AirPods Pro od Apple. Nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Apple
Karolina Modzelewska
29.10.2019 11:10

Apple wprowadziło na rynek zupełnie nowe bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro. Gadżet posiada zmieniony design i opcje aktywnego tłumienia hałasu. Słuchawki można zamówić online oraz w aplikacji Apple Store. Od środy będą dostępne w sklepach stacjonarnych. Ich cena jest powalająca.

Bez wcześniejszych zapowiedzi, oficjalnej konferencji i żadnego ostrzeżenia. W taki właśnie sposób AirPods Pro od Apple trafiły do sprzedaży. Co oferuje najnowszy gadżet od Apple?

AirPods Pro: Dopasowanie słuchawek do ucha

AirPods Pro zostały wyposażone w silikonowe wkładki. Rozwiązanie ma zwiększyć komfort noszenia słuchawek i słuchania muzyki. W opakowaniu zamieszczono trzy różne rozmiary miękkich i elastycznych wkładek, które pozwalają dobrać najlepsze rozwiązanie dla naszych uszu.

Apple zapewnia, że AirPods Pro są odporne na pot i wodę. To ważna informacja dla fanów aktywności fizycznej. Gadżet posiada również opcje aktywnej redukcji szumów – ANC. Funkcja pozwala na tłumienie hałasu zewnętrznego, dzięki czemu można skupić się na tym, czego użytkownik słucha w danym momencie.

W AirPods Pro dostępny jest tryb przezroczystości. Dzięki niemu użytkownik słuchawek słyszy co dzieje się wokół niego – czy jest to dźwięk przejeżdżającego samochodu, czy komunikat nadawany w pociągu. Uruchamia się go poprzez przytrzymanie czujnika nacisku, zlokalizowanego u nasady bezprzewodowej słuchawki. Przycisk umożliwia zmianę piosenek i odbiór połączeń.

AirPods Pro: Powalająca cena

Apple informuje, że słuchawki AirPods Pro mogą pracować do 4,5 godziny na jednym ładowaniu. Ich etui pełni jednak funkcję powerbanku i pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzenia. Cena AirPods Pro powala z nóg. Za bezprzewodowe słuchawki zapłacimy 1249 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)