65 cali trójwymiaru od Panasonic już w Polsce

65 cali trójwymiaru od Panasonic już w Polsce
Źródło zdjęć: © Panasonic

02.08.2010 11:33, aktual.: 02.08.2010 12:08

Panasonic, wprowadza do sprzedaży w Polsce 65-calowy telewizor plazmowy w technologii Full HD 3D. Panasonic Viera TX-P65VT20 oferuje dostęp do wybranych serwisów internetowych. W zestawie znajdują się również dwie pary okularów migawkowych, umożliwiających oglądanie obrazów 3D.

Technologia NeoPDP zapewnia dobre osiągi takich parametrów wyświetlania obrazu jak częstotliwość odświeżania (60. Hz) oraz czas reakcji panelu (0,001 msek), które mają znaczenie przy odtwarzaniu obrazów w trzech wymiarach.

Obraz
© (fot. Panasonic)

Seria telewizorów Panasonic VT2. została wyposażona w systemy High-Speed 3D Drive oraz odświeżanie subpolowe 600 Hz, których współpraca skraca czas osiągania szczytowej jasności panelu i pozwala na wyświetlanie naturalnych, jasnych i ostrych obrazów 3D. Innym rozwiązaniem jest technologia Crosstalk Resolution. Dzięki zastosowaniu filtra gazu i luminoforu, efekt poświaty został zredukowany o jedną trzecią.

Panasonic Viera TX-P65VT20 posiada następujące funkcje oraz technologie:

- Slot kart SD oraz dwa porty USB, które zapewniają m.in. możliwość oglądania filmów w najpopularniejszych formatach jak DivX i DivX HD, zgromadzonych na pamięciach masowych.
- Możliwość współpracy z komputerami osobistymi dzięki modułowi DLNA. Użytkownicy mogą wyświetlać na ekranie telewizora treści przeglądane oraz zgromadzone w pamięci komputera jak wideo, muzyka, czy zdjęcia.
- Możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego o pojemności od 160 GB do 1 TB i nagrywania treści nadawanych cyfrowo, jak i odtwarzanie jego zawartości.
- Obsługa sieci bezprzewodowych WiFi – moduł WiFi dołączony jest do zestawu.
- Procesor obrazu V-real PRO z systemem 600Hz Sub-field Driver, który dzieli każdy z wyświetlanych w przeciągu sekundy 50 obrazów oryginalnego materiału filmowego na 12 sub-pól, a co za tym idzie wyświetlanie w przeciągu sekundy 600 obrazów.
- Funkcja Intelligent Frame Creation Pro, która poprzez wykrywanie i optymalizację reprodukcji ruchu, pozwala na prezentowanie szybkich scen bez zakłóceń, opóźnień i rozmycia obrazu.
- System V-Audio Pro Surround odpowiada za emisję dźwięków za pośrednictwem trzech 10-watowych głośników w systemie 2.1.

Do każdego odbiornika TX-P65VT2. użytkownicy dostają dwie pary specjalnych okularów migawkowych. Okulary systemu Full HD 3D pracują w częstotliwości 120Hz i pozwalają na odbieranie obrazów w rozdzielczości 1920x1080, które wyświetlane są dla każdego oka oddzielnie. Wysyłany do okularów z telewizora sygnał podczerwieni kontroluje interwały otwarcia i zamknięcia migawki okularów, dzięki czemu odbierany obraz posiada zamierzoną jakość.

Panasonic Viera TX-P65VT20 jest dostępny w Polsce od sierpnia w sugerowanej cenie 18 999 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)