Zobacz prototyp pierwszego iPhone'a!

Zobacz prototyp pierwszego iPhone'a!12.03.2013 12:00
Zobacz prototyp pierwszego iPhone'a!
Źródło zdjęć: © Giznet.pl

Minęło sześć lat od premiery pierwszego iPhone’a, żeby nie powiedzieć – smartfona, na świecie. Mimo to wciąż pojawiają się kolejne zdjęcia domniemanych prototypów debiutującego w 2007 roku gadżetu. Tym razem możemy być pewni, że widoczny poniżej model nie jest tworem znudzonego i szukającego sensacji majsterkowicza, lecz że pochodzi wprost z jaskini lwa.

Chciałbym zobaczyć minę dziennikarzy serwisu Ars Technica w momencie, w którym zapukał do drzwi ich redakcji jeden z inżynierów pracujących dla Apple i pokazał „swoje”. dziecko. Przedstawiony na zdjęciach poniżej model nijak nie pasuje do innych prototypów, ani tym bardziej do samego iPhone’a 2G. Na szczęście inżynier, który postanowił nie chwalić się swoją godnością, wytłumaczył, skąd wziął się tak odmienny wygląd urządzenia:

288768957601822867
Źródło zdjęć: © (fot. Giznet.pl)

Na powyższym zdjęciu widzimy szereg portów: USB, Ethernet, a nawet szeregowy. Pod tym względem urządzenie bardziej przypomina komputer, zaś jeśli chodzi o wymiary: 5×7 cali –. tablet. Anonimowy inżynier tłumaczy w rozmowie z Ars Technica, że takie rozwiązanie umożliwiało łatwiejsze podłączenie się do „iPhone’a” i tym samem testowanie jego możliwości, w tym również wgrywanie oprogramowania.

288768957601953939
Źródło zdjęć: © (fot. Giznet.pl)

Na pozostałych zdjęciach widać jak na dłoni bebechy prototypu. Znajdziecie je w artykule na stronie Ars Technica.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Plotki: Oto nowy Samsung Galaxy S IV?

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)