Zabawka dla dużych facetów - towarowy śmigłowiec

Zabawka dla dużych facetów - towarowy śmigłowiec

Zabawka dla dużych facetów - towarowy śmigłowiec
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.02.2016 14:17, aktualizacja: 11.02.2016 16:02

Lego wprowadziło na polski rynek sześć nowych zestawów dla miłośników techniki. Rozrywkę znajdą przy nich zarówno dzieci, jak i dorośli, bo zestawy to prawdziwe wyzwanie oraz skomplikowana zabawa. Każdy model, od zdalnie sterowanej koparki po aerodynamiczną wyścigówkę i opływowy odrzutowiec, cechuje wielofunkcyjność oraz realistyczny design.

„Śmigłowiec towarowy”. to złożony i wielofunkcyjny model „2 w 1”, pełen autentycznych detali. Jest wyposażony w silnik Power Functions Motor oraz dwa przeciwbieżne wirniki, dzięki czemu obraca się jak prawdziwy helikopter. Posiada także opuszczaną rampę załadowczą, otwierane drzwi luku ładunkowego, sterowaną wciągarkę oraz ruchomy ogonowy ster kierunku i wysokości. Więcej budowania i zabawy umożliwi funkcja „2 w 1”, dzięki której śmigłowiec można przerobić na śmigłowiec dwuwirnikowy.

„Ładowarka górnicza”. to natomiast prawdziwe wyzwanie dla ambitnych miłośników techniki. Model został zaprojektowany tak, by w jak najdrobniejszych szczegółach odzwierciedlać prawdziwy pojazd. Można z niego także ułożyć kombajn górniczy.

288896442649880634
© (fot. Materiały prasowe)

Z kolei zestawy „Gokart”. i „Dragster” to propozycja dla fanów motoryzacji. „Radiowóz policyjny” i „Wyścigówka zbiegów” są natomiast wyposażone w potężne napędy typu pull-back.

*Ceny: * „Radiowóz policyjny”. i „Wyścigówka zbiegów” - 79,99 zł, „Gokart” - 119,99 zł, „Ładowarka górnicza” - 179,99 zł, „Dragster” - 279,99 zł, „Śmigłowiec towarowy” - 549,99 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)