YouTube Premium – jak dołączyć i jakie korzyści daje płatna wersja YouTube?

YouTube Premium  – jak dołączyć i jakie korzyści daje płatna wersja YouTube?
Źródło zdjęć: © WP.PL

14.05.2019 19:13, aktual.: 14.05.2019 19:23

YouTube Premium trafił właśnie do Polski. Jakie korzyści może dać użytkownikom płatna wersja serwisu, ile będzie kosztować i jak ją włączyć? Zebraliśmy dla was najważniejsze informacje.

YouTube Premium – czy warto?

YouTube Premium to płatna subskrypcja pozwalająca na oglądanie materiałów na serwisie YouTube z pominięciem reklam oraz w tle – zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerze lub telewizorze. Dodatkowo możliwe jest pobieranie i oglądanie materiałów w trybie offline.

Poza tym dołączając do Premium automatycznie otrzymujemy dostęp do usług YouTube Music Premium i YouTube Originals. O korzyściach i kosztach YouTube Music Premium pisaliśmy też tutaj. W skrócie opcja ta pozwala nam słuchać muzyki z aplikacji YouTube Music bez reklam, offline i przy zablokowanym ekranie.

YouTube Originals pozwala oglądać oryginalne filmy i seriale produkcji YouTube. Znajdą się tutaj zarówno komedie czy dramaty, w których występują znani aktorzy, jak i produkcje najpopularniejszych youtuberów. Nie brakuje również filmów dokumentalnych. Pełną listę produkcji można znaleźć na kanale YouTube Originals.

Jak dołączyć do YouTube Premium?

By rozpocząć subskrypcję, wystarczy wejść na stronę YouTube Premium i kliknąć w przycisk bezpłatnego wypróbowania usługi.

Jak włączyć YouTube Premium w aplikacji:

  • Otwórz aplikację YouTube na urządzeniu mobilnym;
  • Zaloguj się swoim kontem Google, które chcesz połączyć z aplikacją;
  • Kliknij na swoje zdjęcie profilowe i wybierz opcję > Get YouTube Premium;
  • Rozpocznij bezpłatny okres próbny.

YouTube Premium – ile kosztuje?

YouTube Premium oferuje kilka planów subskrypcji w różnych cenach. Podstawowa wersja to koszt 23,99 zł miesięcznie, ale możemy również skorzystać z planu rodzinnego lub zniżek dla studentów. Z kolei użytkownicy YouTube Music Premium mogą rozszerzyć swoją subskrypcję o YouTube Premium dopłacając 4 zł.

Pierwsze 3 miesiące YouTube Premium możemy przetestować za darmo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)