Trwa ładowanie...

YouTube Music Premium i YouTube Premium – ceny w Polsce

YouTube Music Premium i YouTube Premium są już dostępne w Polsce. Znamy ceny usług Premium i co zawiera się w płatnych subskrypcjach YouTube. YouTube Music Premium jest bardzo silną konkurencją dla Spotify Premium.

Share
YouTube Music Premium i YouTube Premium – ceny w Polsce
Źródło: Materiały prasowe
d3sexdr

YouTube Music Premium – ceny, pakiety

YouTube Music to aplikacja na komputery i urządzenia mobilne, która umożliwia słuchanie muzyki z bogatego katalogu teledysków, koncertów, albumów oraz tworzenie i odtwarzanie personalizowanie playlist.

Aplikacja umożliwia słuchanie muzyki za darmo, ale w płatnym pakiecie otrzymamy dodatkowe korzyści. Z YouTube Music Premium użytkownicy mogą słuchać utworów w tle i bez reklam, a także wtedy, kiedy nie mają dostępu do internetu.

YouTube Music Premium dostępne jest za 19,99 zł miesięcznie lub pakiecie rodzinnym za za 29,99 zł miesięcznie. W ciągu dwóch najbliższych tygodni możemy również dołączyć do Premium za darmo na 3 miesiące.

YouTube Premium – ceny, pakiety

Wraz z YouTube Music Premium do Polski trafi również usługa YouTube Premium. Subskrypcja pozwala oglądać materiały na urządzeniach mobilnych, komputerach i telewizorach bez reklam. Dodatkowo posiadacze usługi YouTube Premium otrzymują również w cenie dostęp do YouTube Music Premium i YouTube Originals. Ten ostatni pozwala na oglądanie oryginalnych produkcji filmowych YouTube.

d3sexdr

Z YouTube Premium możemy skorzystać obecnie za darmo przez 3 miesiące. Po tym okresie subskrypcja będzie kosztować 23,99 zł miesięcznie lub 35,99 zł miesięcznie w pakiecie rodzinnym.

YouTube Music Premium i YouTube Premium - porównanie cen i korzyści Materiały prasowe
YouTube Music Premium i YouTube Premium - porównanie cen i korzyści Źródło: Materiały prasowe
d3sexdr

Podziel się opinią

Share
d3sexdr
d3sexdr
Więcej tematów