wRodzinie będzie działało w nowej sieci?

wRodzinie będzie działało w nowej sieci?
Źródło zdjęć: © wRodzinie

11.07.2010 15:06, aktual.: 12.07.2010 09:19

Fundacja Lux Veritatis poinformowała CenterNet o konieczności zaprzestania posługiwania się znakiem towarowym wRodzinie, jednak operator ciągle z niego korzysta. Wszystko to w związku z obustronnym rozwiązaniem umowy o świadczenie usług MVNO.

  1. czerwca nastąpiło wypowiedzenie wszystkich umów, bez podania finalnego czasu przestania ich obowiązywania. Szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

_ W ostatnią środę, tj. 7 lipca, Fundacja "Lux Veritatis" przedłożyła firmie CenterNet propozycje szybkiego rozwiązania zaistniałego problemu. Nie możemy pozwolić na to, aby CenterNet lub jakakolwiek inna firma wykorzystywała nasza społeczność jedynie dla realizowania swoich celów biznesowych, nie ofiarując w zamian odpowiedniej jakości usług i nie wypełniając zobowiązań. Dlatego Fundacja "Lux Veritatis" podjęła decyzje o kontynuowaniu rozpoczętego dzieła telefonii komórkowej _ - napisała fundacja w dość enigmatycznym w komunikacie.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że w ostatnim czasie przedstawiciele fundacji rozmawiali z konkurencyjnymi operatorami komórkowymi na temat zmigrowania wszystkich klientów. Wydaje się to potwierdzać, po części, komunikat fundacji, w którym napisano, że w _ trosce szczególnie o dotychczasowych użytkowników telefonii wRodzinie zrobimy wszystko, aby przyszłe, konieczne zmiany odbyły sie bezproblemowo i bez jakichkolwiek zakłóceń _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (600)