Twitter się zmieni. Serwis już zapowiada nowości

Twitter się zmieni. Serwis już zapowiada nowości

Twitter się zmieni. Serwis już zapowiada nowości
Źródło zdjęć: © PAP | Abaca Abaca
Adam Bednarek
10.07.2019 12:23, aktualizacja: 10.07.2019 12:40

Przeglądarkowa wersja Twittera niebawem będzie wyglądać nieco inaczej. Nowości mogą sprawić, że... popularnych wpadek będzie niedługo więcej.

Korzystający z przeglądarkowej wersji Twittera mogą natknąć się w serwisie na zapowiedź zmian.

Wkrótce pojawią się nowe funkcje, takie jak Zakładki, przełączanie pomiędzy kontami, tryb ciemny i wiele innych. Dzięki nim korzystanie z Twittera będzie jeszcze szybsze i przyjemniejsze.
Twitter
Obraz
© WP.PL

Wygląda na to, że przeglądarkowy Twitter wreszcie dokoni mobilną wersję serwisu. Tryb ciemny na telefonach i komputerach jest już od jakiegoś czasu, ale być może Twitter zamierza go upiększyć. Z kolei funkcja przełączania pomiędzy kontami to właśnie opcja znana ze smartfonów czy tabletów.

Zobacz też: YouTube Premium i YouTube Music Premium w Polsce

Co zresztą przyczyniło się do kilku wpadek. Ktoś chciał odpowiedzieć z prywatnego profilu, ale nie zauważył i skomentował z konta firmy. Afera w social media gotowa. Skoro funkcja łatwiejszego przeskakiwania pomiędzy profilami trafi też na przeglądarki to możemy spodziewać się, że tego typu pomyłek może być więcej.

Może i nowości nieco spóźnione, ale na pewno cieszą. Szczególnie tryb ciemny. To nowa moda wśród twórców, ale jak najbardziej korzystna. Nie tylko dla naszych oczu, ale też baterii. Choć oczywiście użytkownicy przeglądarkowej wersji Twittera zwrócą uwagę na właśnie tę pierwszą kwestię.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)