Tuzy z Doliny Krzemowej nad Wisłą. Rusza konferencja Masters&Robots

Tuzy z Doliny Krzemowej nad Wisłą. Rusza konferencja Masters&Robots

Tuzy z Doliny Krzemowej nad Wisłą. Rusza konferencja Masters&Robots
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Grzegorz Burtan
26.10.2017 10:37, aktualizacja: 26.10.2017 11:06

Warszawa zamieni się w centrum najnowocześniejszych technologii. Konferencja Masters & Robots to wydarzenie dla każdego, komu nieobce są tematy z pogranicza oraz nowych technologii.

26, 27 i 28 października ponad 600 gości będzie debatować, rozmawiać i wymieniać doświadczenia, które oscylują wokół coraz szybciej rozwijającej się technologii, futuryzmu oraz przedsiębiorczości. Na gości czeka blisko 15 warsztatów, ponad 30 wykładowców z całego świata, którzy będą przemawiać na dwóch scenach.

Wśród zaproszonych prelegentów znajduje się elita innowatorów, naukowców i biznesmenów. Między nimi znajdą się takie osobistości jak Eugene Shteyn z Uniwersytetu Stanforda, anioł biznesu wspierającego damskie start-upy Susan McPherson oraz profesor Henry Wong, który będzie tłumaczył, jak osiągnąć sukces ze swoim pomysłem w Dolinie Krzemowej.

Partnerami wydarzenia są Kulczyk Investments, Ambasada USA oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Honorowy patronat objęła również The Ivy League, skupiająca najbardziej elitarne uczelnie Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji na temat konferencji Masters & Robots można znaleźć tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)