"The Division 2": Ubisoft pokazuje zwiastun i aplikację "The Division 2: Echo"

"The Division 2": Ubisoft pokazuje zwiastun i aplikację "The Division 2: Echo"

"The Division 2": Ubisoft pokazuje zwiastun i aplikację "The Division 2: Echo"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
06.03.2019 10:50, aktualizacja: 06.03.2019 11:45

Do premiery "The Division 2" coraz bliżej, więc Ubisoft promuje swój hit. Dostaliśmy zwiastun i "The Division 2: Echo" - aplikację mobilną do rozszerzonej rzeczywistości.

"The Division 2" pojawi się 15 marca - właśnie wtedy swoją premierę będzie miała oczekiwana kontynuacja "The Division". Widzieliśmy grę na targach E3 i zanosi się na to, że będzie to jedna z najlepszych gier 2019 roku.

"The Division 2": zwiastun z okazji premiery

Ubisoft pokazał zwiastun premierowy. Dobrze pokazuje klimat gry. Zniszczony Waszyngton, opuszczone ulice, po których biegają psy, barykady ustawione ze zdemolowanych pojazdów. Tak wygląda świat zdziesiątkowany wirusem. Widok zrujnowanej stolicy czy wraku prezydenckiego Air Force One może robić wrażenie. Chociaż mimo wszystko bardziej podobała mi się zimowa sceneria z "jedynki" niż nieco tropikalna atmosfera "The Division 2". Patrzę na premierowy zwiastun i przypominam sobie "Dying Light" od polskiego Techlandu. Ubisoft specjalnie mnie nie zaskoczył. Szkoda.

"The Division 2": Ubisoft zapowiada "The Division 2: Echo"

Jeżeli graliście w otwartą betę "The Division 2", to już wiecie, jak gra wypada w akcji. Jeśli nie - trzeba czekać na pierwsze recenzje Osoby, które chcą się wczuć w klimat gry, mogą odpalić aplikację "The Division 2: Echo".

Aplikacja, dostępna wyłącznie na mobilnym Messengerze, wykorzystuje GPS.

"Poprzez ponad 50 różnych historii użytkownicy odkryją codzienne życie cywilów z Waszyngtonu, siedem miesięcy po wybuchu epidemii wirusa w Nowym Jorku. Liczne punkty do odwiedzenia, takie jak sklepy spożywcze, szkoły, stacje benzynowe czy banki, znaleźć można w każdym z miast pojawiających się w aplikacji. Użytkownicy otrzymają współrzędne lokacji dzięki zintegrowanym danym GPS".

Do wygrania są nagrody, które potem można wykorzystać w grze.

"The Division 2": nie na Steam, a w Epic Games Store

Przypominamy, że pecetowa wersja "The Division 2" nie pojawi się na Steam. Podobnie jak "Fortnite" czy "Metro: Exodus", "The Division 2" dostępne będzie wyłącznie na Epic Games Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)