ycipk-p3j0as

Terminix Allclear - tak pozbędziesz się komarów z domu i ogrodu

Wielkimi krokami nadchodzi lato, a wraz z nim czas wypoczywania w ogrodzie i całodziennego wietrzenia mieszkań. Razem z tym powrócą jednak natrętne owady, w tym zmora letniego wypoczynku – komary. Producenci sprzętu domowego rozpoczynają więc powoli prezentowanie urządzeń, które pozwolą nam się skutecznie bronić przed ukąszeniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Terminix Allclear - tak pozbędziesz się komarów z domu i ogrodu
(Materiały prasowe)
ycipk-p3j0as

Należy do także linia AllClear marki Terminix. Ten przenośne odstraszacze owadów mają pomóc w walce z komarami w domu i grodzie, a co ważniejsze korzystają przy tym ze środków naturalnych - emitują w okolicy mieszankę aromatów trawy cytrynowej, cynamonu, mięty i olejku pelargonii. Producent zapewnia, że to naturalne połączenie zapachów ma skutecznie odstraszać 9. procent komarów. Pozostałe 5 procent ma zapewne problemy z węchem.

W skład linii wchodzą dwa produkty. Tabletop Masquito Repeller jest przenośnym, zasilanym przy pomocy baterii urządzeniem o rozmiarach standardowego kubka. Wbudowany w sprzęt wiatraczek rozwiewa w powietrzu aromat ze specjalnego kartridża, odstraszając komary w zasięgu 5 metrów. Dzięki temu nadaje się do użytku domowego, jak i do stosowania na biwaku czy przy ognisku. Jeden kartridż wystarczyć ma na 1. godzin pracy.

Zobacz: Jak pozbyć się owadów i gryzoni z domu? Proste i tanie sposoby!

ycipk-p3j0as

Drugim urządzeniem jest SideKick Mosquito Repeller, który montuje się do paska. Odstraszać on ma komary od noszącego go użytkownika, dzięki czemu nie trzeba stosować przeznaczonych do tego maści. Jak skuteczne są te urządzenia przekonamy się już niedługo, kiedy wejdą na rynek zaraz przed sezonem letnim.

Ceny:
Tabletop Masquito Repeller – około 50 złotych
SideKick Mosquito Repeller – około 30 złotych
Dodatkowe kartridże z zapachem kosztować będą około 20 złotych

PS, WP.PL

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p3j0as

ycipk-p3j0as
ycipk-p3j0as